Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti meddig bírnátok ki internet...

Ti meddig bírnátok ki internet nélkül?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Tekintve hogy interneten keresztül írom meg a munkahelyi beosztásom és az egyetemi előadások rendjét, google drive-on tárolom a jegyzeteimet és néhány egész digitális tankönyvet, illetve gyakran vásárolok online, a mostani életemhez létszükséglet az internet, és nagyon jól van ez így.
2018. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szántóvető ***** válasza:
26%
pontosan nem mértem le de kb két másodpercig.
2018. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
semeddig, mivel nincs életem.
2018. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jelenleg fekvőbeteg vagyok, semeddig, ez az egy szórakozásom van.

És ez nem mentegetőzés, ez van. Kérdeztél, válaszoltam. :)


Normál esetben elvagyok nélküle, naponta benézek a megszokott dolgaimba, de ez most nem az a helyzet.

2018. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy mennyi idő után bírnám ki internet nélkül. Valószínűleg egy pár hónap után megszoknám az internet nélküli életet.
2018. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már elgondolkodtam, különösen, hogy naponta kb 8-10 órát is fenn lógok a világhálón.


Aztán rájöttem, hogy amint kilépek a házból, társaságban vagy a természetben vagyok, egyből megszűnik hiányozni. Nem függök tőle. Ha pl nincs per pill hálózat, akkor elfoglalom magam mással. Tehát a válaszom: helyzetfüggő, de szerintem korlátlanul le tudnék mondani róla.

2018. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom' hányas válaszoló voltam, mivel most nem látom. Én írtam, hogy nekem most ez az egyetlen szórakozásom.


De egyetértek, ha normális életet élsz, kirándulsz, sétálsz, barátokkal vagy, eszedbe sem jut a net. Anno nem is volt, mégis éltek emberek hiányérzet nélkül. Ok, elhiszem, hogy azt sem tudtuk, hogy eljön ez az idő, amikor pár másodperc alatt minden infóhoz hozzá lehet jutni, de mégis boldog gyerek-kamasz-felnőtt koruk volt. Nem ettől függött.

2018. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ.Csak kíváncsi voltam.
2018. ápr. 1. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt kell megérteni, hogy az internet nem a fészen lógó értelmiségiekkel egyenlő. Kicsit tágabbak a keretei, az élet számtalan oldala kapcsolódik a nethez, amik egy részét már nagyon nehezen lehetne hagyományosan intézni: újságolvasás, munkavégzés, hivatali ügyintézés, vásárlások, stb. Ezek nem a "netfüggő" állampolgár bogarai, hanem a napi életvitel részei.
2018. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha éppen nem dolgozom, nem eszek, nem alszok, és a tévében sincs semmi jó műsor, akkor csak néhány percig, utána halálra únnám magam, mivel jelenleg más lehetőség nincs! Könyvet olvasni utálok, az eddigi DVD-gyűjteményemből a jobb filmeket mind láttam, szóval amik lekötnek: Youtube-ról zenét hallgatni, Facebook, és persze itt Gyakorin szoktam lógni, ezek után képzeled magad a helyembe, net nélkül! :/
2018. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!