Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért adnak az emberek több...

Miért adnak az emberek több százezer forintot is egy okos telefonért?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 23:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%

Van ,aki villogni akar azzal,hogy ő megteheti.

Nagyon sokan igazából azt sem tudják mit vesznek ,csak az árat nézik.

Sokan vesznek például úgy iphone-t ,hogy szükségük sincs rá,csak hát az a menő.

Nem egy ismerősöm vett iphone6-t (nem most) úgy ,hogy azért a pénzért sokkal újabb és nagyobb tudású androidos telefont vehetett volna.

Igazából az a tapasztalatom,hogy a komoly emberek nem állnak le azzal szórakozni ,hogy milyen telefonjuk van.

Van ismerősöm ,vállalkozó ,kis túlzással napi szinten megkeresi egy iphone X árát (de inkább traktorokat vesz:D) mégis ilyen 1000 éves nyomkodós Nokiát használ,mert a céljaira teljesen megfelel.

2018. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi erőből miért vesznek az emberek több százererért sz.gépet/laptopot vagy több millióért autót.

Mindenki maga tudja mit mire költ. Nekem most van életem legdrágább telefonja (NEM Iphone) és ezt is akciósan vettem.

Nme menőzésból,hanem mert szükségem volt/van rá ill amit tud arra is

2018. ápr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
nekem csak egy samsung galaxy j5 2016 om van
2018. ápr. 5. 00:18
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Mert ebből is látszik,hogy Magyarország jobban teljesít!

Mindenki tele van dellával,közben meg sírnak-rínak!

2018. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt ne legyen kisebbségi érzésed, mert csak 30 ezres telefonod van. Sokaknak ennyi sem jut. Egyébként jobb ha nem is törődsz ezzel, nem éri meg. Többen mondják, hogy elég nekik az alap, aztán ha megnő a vagyonuk, úgy érzik, miért ne vennék meg a drágábbat ha már megtehetik. Az ő dolguk, nem lesz se több, se kevesebb, mint ember. Én csak azt nem szeretem, ha tényleg menőzésből veszi, ráadásul úgy, hogy utána hónapokig nem jön ki a pénzéből.
2018. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Első telefonom amit saját pénzemen vettem akcisan 30
2018. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
78%

Nekem Honor 8 Premium, akciósan vettem 150 ezerért. (nem nem nagyzolok)

Előző egy 1 éves Samsung Galaxy J5 2015 volt, ami most apumé,azt is akciósan vettem 65000.-ért

Viszont volt már 15 ezerért is telom,igaz használt.

De pl én nem évente váltogatom s telefonjaim,mint sokan.Sokan képesek eladosodni egy ujabb készülék miatt

2018. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

ma 00:31


Nekem ez nem csak egy telefon,nagyon olcsón szereztem és én is csináltam meg,lehet 1 év 3 hónapos de nekem új és ár alatt.

2018. ápr. 5. 00:53
 9/41 A kérdező kommentje:

ma 00:41


Nas mondjuk nekem ez a baj az okostelefonokkal,nem látom teljes mértékben értelmét már annak,hogy gyorsan váltogatni kell mert efelé tendálják az embereket,pedig nem is fejlődnek annyit mint amennyit bezabáltatnak a jó néppel.

2018. ápr. 5. 00:55
 10/41 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki annyit költ telefonra v akármire amennyit szeretne. Ha az ember megdolgozik a pénzéért, tegye meg h arra költi amire szeretné. Valaki megteheti h 200-300 ezerért vegyen csak 1 telefont, ig más értelmesebb dologra költi. Ha már dolgozom, úgy gondolom, nem fosztom meg magam attól amit szeretnék. Laptopom sem olcsó fajtából van,de emgdolgozom a pénzért
2018. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!