Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha képernyőfotót készítek...

Ha képernyőfotót készítek valaki instagram storyjáról az a személy értesül erről?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 5. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Honnan tudná, hogy te éppen mit csinálsz a telefonodon? Benne van a barátom és az exem a telefonban, a barátom fog arról értesítést kapni, hogy az exemet felhívom? Szerintem egyértelmű a válasz.
2018. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Tévesen válaszoltam. Utánanéztem, tényleg értesít. Ki gondolta volna.
2018. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy értesíti? Mit értesz képernyőfotó alatt? Ha én az én billentyűzetemen megnyomom a Prnt Scrn gombot, arról hogy tudna már az instagram?
2018. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2018. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eléggé megoszlanak a vélemények, még mindig nem tudom hogy igen vagy nem..
2018. ápr. 5. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Angolul sok esetben célravezetőbb rákeresni. Az első találatban képpel együtt ott a válasz, értesít.
2018. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos. Kipróbáltam, hogy dűlőre jussak. És csak akkor értesít, ha a privátban küldött képet vagy videót screeneli le az ember. Insta story is volt screenelve de azt nem jelezte.
2018. ápr. 5. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:

magyarul is van róla cikk

[link]

2018. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, csomó cikk van erről, hogy értesít, de mi is sokszor kipróbáltuk már, és nem jelzett sehogy. Szerintünk kamu az egész hír, csak szivatásból került ki mindenhova.

Ennyi erővel azt is érzékelhetné az instagram, ha épp kikapcsolom a telefonom vagy leveszem a hangerőt...

2018. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!