Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? (Xiaomi...

Mi lehet a probléma? (Xiaomi Redmi 4x)

Figyelt kérdés

A következő a gond a telefonommal: belépek a kamera alkalmazásba, hogy fotózzak, erre mikor lőni szeretnék egy képet, kiír ja, hogy "Kamera hiba: A kamera indítása nem sikerült, indítsa újra az alkalmazást". Ezt megtettem többször is, telefont is újraindítottam, de semmi változás. Az érdekes az egészben, hogy videózni viszont tudok vele. Nem értem, mi lehet, 5 hónapos a telefon, tavaly év végén legyáriztam és frissítettem.


A "sz.r kínai" és ehhez hasonló válaszokat legyetek szívesek mellőzni!


Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 5. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy másik alkalmazással megy-e a kamera.

Ha igen, akkor csak a "Kamera" alkalmazást telepítsd újra.

Ha nem, akkor factory reset, ha az sem segít, akkor szervíz.

2018. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom, köszi!
2018. ápr. 6. 00:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam egy másik alkalmazással és szerencsére működik! Köszönöm a segítséget!
2018. ápr. 6. 00:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűsítem,nem adtál a kamera alkalmazás számára valami engedélyt meg. Például,hogy,hozzáférjen a fotókhoz,vagy valami ilyesmi lehet. Engedélyeknél nézd meg mi van tiltva neki,és engedélyezd,utána menni fog.
2018. ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, működik a gyári alkalmazással is. Köszi még egyszer!
2018. ápr. 6. 00:41
 6/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám. Hogy sikerült megoldanod?
2019. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!