Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy döntöttem, hogy új telefon...

Úgy döntöttem, hogy új telefont szeretnék és szerintetek rosszul járnék egy Huawei p9 lite 2017 telefonnal?

Figyelt kérdés

Régóta nézegetem ezt a telefont és egy átlag felhasználónak, mint nekem szerintem teljesen jó kis telefon! Nektek mi róla a véleményetek?

A válaszokat köszönöm.:)

17/L



#fehér #T-Mobile #Huawei #jó telefon?
2018. ápr. 7. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól járnál vele, megéri az árát.
2018. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó választás,de sajnos a p9 illetve p9 lite-ot is érinti,hogy a wifi chip+Bluetooth elszálhat 1 év után mivel sok a tipus hibás telefon ennél.

Ezt nem riogatásnak írom csak, hogy tudj róla. Mindenkép regisztráj 1 hónapon belül a huawei oldalára miután megvetted a telefont mivel összesen 3 év garanciát szerezhetsz vele!

2018. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Átlagfelhasználásra tökéletes :)
2018. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. ápr. 8. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!