Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy döntöttem, hogy mivel...

Úgy döntöttem, hogy mivel venni kellene már egy új telefont, Samsung galaxy A5 2017-et szeretnék. Szerintetek megéri az árát illetve jól döntenék ha ezt venném?

Figyelt kérdés

Jelenleg is Samsung telefonom van már 2,5 éve és szeretem, de már persze kezd besz@rni.

Emellett a telefon mellett döntöttem és egy átlag felhasználónak, mint nekem szerintetek megéri? Köszönöm a válaszokat!

18/L



2018. ápr. 7. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Kb 80 ezer. Nézd meg az eustock-on a Xiaomi redmi 5 plus

4/64 GB telót, 55000 ft. Szerintem jobban megéri.

Nekem tegnap hozták ki házhoz, 2 nap alatt itt volt.

Itt kellett fizetni csak.

990 ft szállitási dij.

2018. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Igen.

Ha nincsenek extra igenyeid akk jo lesz.

Jo kamera egesz gyors uj android van rajta van ujlenyomatolvaso viz es por allo.

Megfele egy átlagos felhasználónak.

Bár a nemrég kijött a8 2018 egy nagyon jo telo es nem sokkal drágább :)

Szebb is .

2018. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

2. Vagyok

Nem ajánlok xiaomikat meg ilyen noname koreai kinai markakat.

Lehet hogy papiron jobbak de a valosag nem ezt mutatja. Hamar tonkremennek. Android problemai vannak stb...

Ez olyan mintha egy ferrarit hasonlitanál egy audihoz... az audi is gyors es jo autokat gyart de a ferrari az megis csak ferrari.... maradj a samsungnal jo az.

2018. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! És 2. válaszoló, igen mindenképp samsungnál szeretnék maradni, xiaomit semmi képp nem szeretnék. Az A8-on esetleg még gondolkodom!
2018. ápr. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!