Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik aza telefon ami nagyjáb...

Melyik aza telefon ami nagyjából olcsó is és tudja az alábbi feltételeket. (lent több)?

Figyelt kérdés
Maximum 80ezer forintig megyek árban, viszont olyan telefont keresek aminek van első kamerája és ujjlenyomat olvasója, csináljon szép képeket, és az se hátrány ha nem fagy be állandóan és elbírja a játékokat. Előnyben az ismertebb márkák. Minden félét megnézek, és az mégjobb ha személyes véleményt/tapasztalatot is írtok. Köszi!

2018. ápr. 10. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem HUAWEI P10 Lite van, még 2017 ájusában vettem, problémám azóta sincs vele

Kamerája nem rossz (kérésre emailben küldök pár példát)

Ujjlenyomat olvasója villámgyors, ritkán téveszt (nem ismeri fel, de idegen ujjat SOHA nem engedett még be)

Fagyás nem igazán volt, és valamennyire játszani is jó (Attól függ, mivel akarsz játszani)

2018. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát játékra, igazábol ilyen pubg meg hasonlókra gondoltam, ezek ilyen "összetetebbek" nem tudom szakmai nyelven hogy nevezik.
2018. ápr. 10. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

A Xiaomi középkategóriás telefonjai is bőven viszik azt a játékot. Mi A1/5X,Redmi 5 plus, és a többi Redmi 5 modellt is meg lehet nézni. Bőven jók és jóval olcsóbbak is.

Nekem Mi 5X van és azon is megy simán a pubg.

Gyors telefon, bővíthető sd-vel, vagy dual simesként használható.

2018. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!