Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen strapabíró telefonokat...

Milyen strapabíró telefonokat ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy Sony Xperia Z3 telefonom 2 év 2 hónapig bírta, tökéletesen működött, aztán egyszer csak egyik napról a másikra bedöglött, szervizben nem hajlandóak vele semmit csinálni, úgyhogy elhatároztam, hogy veszek egy új telefont. Sajnos nem igazán hallok olyan telefonról ami árban és minőségben is megfelelne egy magamfajta átlag kisembernek. Huawei, Samsung elvileg lassú, laggol, lefagy - mindenkitől ezt hallom. Iphone-t túl drágának találom. Már egy hónapja keresgélek és nem találok. Van esetleg olyan ami nektek nagyon bevált? És nem is olyan drága?

A válaszokat/üzeneteket előre is megköszönöm. :)



2018. ápr. 13. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy Huawei,Samsung lefagy,laggol?😅

Pl az S8 is Samsung,megse laggol, nem fagy le.

De az Galaxy A5 2016 sem laggol es nem is fagy le...

Nyilvan egy Samsung Diva igen.

Nemkene altalanositani.

Vannak a "Cat" markaju telefonok,azok eleg strapabiroak,nem kimondottan jo teljesitmenyuek,de nehez osszetorni es az akksijuk is korrekt.

2018. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat az általánosításért, csak a többség véleménye az ismeretségi körömbe ez. :D

És ennek a bizonyos "Cat"-nek mennyi lenne az ára? Hallottam róla, ütésálló, vízálló stb..

2018. ápr. 13. 21:50
 3/15 Fantom83 ***** válasza:
Milyen a "nem is olyan drága" ???
2018. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mar 40.000ert is van, 4G kepes, 1Gb rammal 8Gb tarhellyel.

Bar ezekrol tudni kell,hogy munkas telefonok,nem arra vannak,hogy fotozz veluk (pl a 40.000es kategorianak borzaszto kameraja van) 8gb tarhely nekem egyebkent mas telefonokon is boven eleg, 1Gb ram pedig jatekra keves ,de az alap alkalmazasokat tudja futtatni.

Es ehhez jon a nagyon durva strapabiras..

2018. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Nagyon ajánlom a Xiaomi telefonokat!!!Nekem Xiaomi Redmi 4A van és ultra jó!!😋 Bár egyesek csak azt mondják hogy béna mert kínai telefon,de ha jobban elolvassuk a kommentek,meg nem csak a névről meg a származásáról monduk egyből véleményt,akkor nagyon is jó telefon!!A kamerája az enyémnek elől 5 mp, hátul 13 mp! Nagyon jó képeket lehet vele csinálni,nem laggol,mindig jönnek rá az újabb és újabb frissítések, saját vírus írtója van,amivel ki szűri a legkisebb vírust vagy problémát is!!!Eddig egy panaszom sincs rá, már egy fél éve meg van!!


De amúgy ha annyira zavar hogy kínai,akkor gondolj bele hogy a Samsung, Huawei,Allview meg az iPhone is kínai származású,ezeket is mind ott gyártották.A Xiaomi is nagyon jó telefon csak még nem annyira elterjedt!!Az ára is megfelelő,nem kell érte bankot rabolni!!


Remélem segítettem!!😘

2018. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Xiaomi? Nah ennek utána nézek :)
2018. ápr. 13. 23:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Samsung dél koreai

nem kínai.

2018. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia, Xiaomi, vagy Huawei. Nekem van mind 2, egyik sem laggol. Huawei p9 a munkahelyi és egy Xiaomi Redmi 4x a saját. Mindkettő elég jól bírja a strapát a és szoftveresen sincs probléma velük
2018. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Samsunggal voltak gondjaim míg volt ilyenem
2018. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! :D
2018. ápr. 21. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!