Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb kamerával...

Melyik a legjobb kamerával rendelkező telefon 70. 000 alatt?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
huawei p10
2018. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

70.000 körül?


Mondjuk egy Xiaomi A1 vagy Xiaomi Note 4.


Mindkettő full hd, 4 GB ram, 64 GB tárhely, 5,5-es kijelző, és azt hiszem az A1 az dupla kamerás.

2018. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: a P10 nincs 70.000 alatt.

#2: Én is ezekre gondoltam, esetleg még néhány J szériás Samsung, vagy P10 Lite/P9 Lite 2017 telefonok, amik így kamerai tudásilag bejönnek. Most jött ki a Redmi 5 és 5 Plus, elvileg azoknak sincs rossz kamerája, csak sajnos nem tudok választani. Esetleg egy ilyen árkategóriájú kompakt/bridge fényképezőgép jobb lenne?

2018. ápr. 14. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a fényképezés a cél, akkor miért nem azt a rovatot keresed itt fel?


A Samsung J szériája nem éri meg a pénzét. Jó telefon a Huawei P10 Lite, de párom szinte azonnal pókhálósra törte. A Xiaomikról nincs személyes tapasztalatom, de ismerősök szeretik.

2018. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
LG G4 használtan. Csak vigyázz, mert sok köztük a hibás darab.
2018. ápr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van Samsung amúgy, egy s7-es.


De nekem az a bajom a Samsung-gal hogy az is brutál drága lett, apple árkategória már.

2018. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi A1, én is azt nyúzom, mondhatom, hogy nem egy telefon volt már a kezemben, a 70.000-es kategóriában kevés jobbat találni ennél kamerában (is). Automata módban is bőven jó fotókat készít szürkületig, jól jön a teleobjektív (2x-es nagyítás, megmaradó képrészletek), embereknél bőven használható a háttérelmosás/portré mód, de néha még növényeknél is szépen dolgozik. A HDR mód viszont általában kell, mert vagy túl-, vagy alulexponált fotókat lő alapállapotban. Profi módban a szokásos dolgok állíthatóak, amit én keveslek, az az 1/15-ös (automatán 1/7-es) záridő, tehát nem lesz király az éjszakai fotózásban (ahogy az eddigiekben említett egyik telefon sem). Viszont mellette szól a 4K videó (igaz túlszűrt hanggal, inkább csak az emberire koncentrál, a háttér a "víz alatt" van), a havi Android frissítés 2 évig (minimum), a 64-es tárhely (van 4/32-is is 55.000 Ft-ért normális garival - FirstPhone), az akku pedig bivaly (intenzív használattal 2, lightosabb módon 3-4 nap üzemidő). Nem mellesleg szép, elegáns, minőségi a ház.
2018. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! :)
2018. ápr. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!