Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felsőkategóriás telefonok...

Felsőkategóriás telefonok amik nem a kamerára fektetik a hangsúlyt?

Figyelt kérdés
Az lenne igazából a kérdésem van-e ilyen egyeltalán? Minden telefongyártó oda meg vissza van, hogy ilyen kamera meg olyan kép meg mittudom én, holott én személy szerint havi 1 képet ha ellövök és azt is csak magamnak nem kell, hogy hű de menő legyen. Van olyan felsőkategóriás készülék amiben csak harmadlagos vagy még kisebb a kamera hangsúlya?

2018. ápr. 15. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha felsőkategóriás telefont veszel, akkor az ember jogosan várja el, hogy a kamera és minden hozza azt a többletköltséget, amit kiad érte.

Szerintem nem igazán van olyan gyártó, aki egy 2-300e ft-os telefonban a kamera kérdést elviccelné.

2018. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem erne meg olyat gyartani.

Ha az ember kiad 150-200.000et egy telefonra akkor elvarja ,hogy jo kepeket is csinaljon.

Keves az olyan ember (mint te) ,aki draga telefont vesz ,de a kamerat nem hasznalja.

2018. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem használod, még vehetsz jó kamerával szerelt mobilt. Ahogy írják, nem is érné meg máshogy gyártani. Hardver és külső szempontjából már egy közép kategóriás mobil is bőségesen elég.
2018. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát én S6 (vagy 7..?) től láttam képet. Zárt térben csinálták. Ezzel a Samu nálam LEvizagázott. Huawei P8 Lite vs Lumia 535: Zongorázható a különbség, a Lumia javára. Oké, ezek nem csúcsmobilok.


Minek a felsőkategóriás? Amúgy a Xiaomi meg ilyen kínai csodák jellemzően gyengébb kamerával jönnek, de amúgy mindent tudnak.

2018. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi6?
2018. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!