Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért adjam oda az Iphone...

Mennyiért adjam oda az Iphone 5-ömet?

Figyelt kérdés

2015 végén vettem használtan, de teljesen jó állapotban, 65 ezerért.

Már kicsit több, mint egy éve mást használok, 6s-em van.

Jelenleg is használható, jó állapotban van, a külsején csak 1-2 kisebb karcolás van, de az már eleve ott volt. Van rajta üvegfólia is, 16 GB-os.

Egy ismerősömnek adnám, fizetne érte, iphone 4-et cserélné le. Nincsenek nagy igényei, neki a 4 is teljesen megfelelne, csak elromlott, illetve a gombja is alig reagál.

Nem tudom mennyiért adjam oda. Így, 2018-ban, egy teljesen jó állapotban lévő, működő, 16 gigás iphone 5 üvegfóliával ellátva mennyit ér? 40 ezer sok lenne?

Most amúgy is szükségem van egy kis pénzre, de ha ez túl sok, akkor hajlandó vagyok olcsóbban is adni.


2018. ápr. 15. 11:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért vagyok tanácstalan, mert van, hogy láttam valahol 60 ezerért, valahol meg 20 ezerért. Nem akarom drágán adni, de túl olcsón sem. Esetleg 30-35 ezer?
2018. ápr. 15. 11:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon max. 40 ezerért, 30-35 barátibb. Mondj neki 40-35 körüli árat, ha sokallja, vidd le 30-ra.
2018. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Doboz, gyári töltő megvan? Szerintem szabadulj meg tőle hamar. Ismerősnek mehet 30-ért ;-) (akku öregszik, gomb kopik, hangszóró koszolódik, töltőcsati kopik, oxidálódik)
2018. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem akkor 30-ért odaadom. Töltő megvan, a doboz már nem, de az nem is kell neki.
2018. ápr. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!