Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50-70 ezer között milyen...

50-70 ezer között milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom sok kérdés volt már ezzel kapcsolatosan, de szeretném kérni mégis a segítségeteket telefonvásárlással kapcsolatosan.

S5-öt használtam, de az évek folyamán alaplaphibás lett, nem érte meg már javítani, költeni rá.

Telefon nélkül vagyok most, 50-70 ezer között keresek egy olyan telefont, ami hozza az S5 szintjét. Kamerája legyen jó, hardver se legyen gyengébb.

Xiaomi-kat nézegettem, de félek, hogy befürdök velük garanciáztatás vagy éppen eladás terén.

Samsung sajnos szerintem irgalmatlanul drága lett, ezek a J szériák az S5 után valami viccnek tűnnek.

Huawei P10 lite-ot néztem még.


Kíváncsi lennék a véleményetekre, esetleg ha valami készüléketek van ebben a kategóriában kérlek osszátok meg!


Már egy ideje nem követem e téren a híreket, fejlesztéseket, így nem vagyok képben cpu/gpu terén mi mivel van egálban...


Használt telefon nem játszik két nagyon jó állapotút vettem így aztán félév után behaltak (s5,s4...)


Előre is köszönöm a segítséget!


2018. ápr. 15. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a kamera fontos akkor a Moto G5s Plus ennyiért a legjobb választás.

Alzánál érdemes mert ott normális a garancia a Moto-kra.

(Cseh Moto javítja nem a Telemax)

Xiaomi Mi A1 sem rossz, manuális a kamerája sem rossz.

Azt az Eustock-ról, mert ott a WayteQ gariztat és elég komolyan veszik.

Xiaomi-ra a kereset eléggé növekszik, nem egy noname gyártóról van szó.

Szóval eladni is el lehet, nem egy Doogee vagy Navon.

2018. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyre jobban hajlok az említett Xiaomi felé, igaz az elején eléggé tartottam ettől a márkától. Néhány év múlva a köztudatba talán jobban beépül, annó a Huawei is így volt.
2018. ápr. 16. 00:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Xiaomi redmi 5 plus 6/64 GB, most 55000 ft az eustock-nál.

Elég jó készülék.

2018. ápr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

6 giga rammal nem találtam ezt a készüléket csak 4-el. Media Marktban csak ki vannak téve kipróbálásra.

Aztán az említett honlapról megrendelem majd.

Firstphone-t olvastam még hogy jó?

Neked is ilyen telefonod van?

2018. ápr. 16. 06:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja bocs elirtam , 4 GB.

Ilyen van kg 2 hete, elég jónak tűnik.

De van már a rokonságban ettől régebbi, kisebb tudású és mindenki elégedett.

2018. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltam Media Marktban élőben meg tudtam nézni őket, igaz mindegyik nem ment, mert le voltak védve. Hardver nagyjából egálban volt a készülékekben. Formailag, minőségérzetre meggyőzött az A1. Meg is rendeltem.

Köszönöm a segítségeteket!

2018. ápr. 16. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem tán M.Marktva rendelted meg?
2018. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj nem, ott csak élőben megnéztem. Firstphone-ról rendeltem.
2018. ápr. 16. 16:01
 9/9 anonim válasza:
Samsung A5 2017 (késve)
2018. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!