Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
Me Follow nevű felhasználó kérdése:

Eltűnt minden a mobilom ról. Mit csináljak?

Épp néztem a Facebookot és ki lépek. Erre mit látok? Csak az maradt meg amit letöltöttem, a galéria, a play zene, az e-mail és a play filmek. Nem csináltam semmit. Mit csináljak? Veletek is volt már ilyen vagy hasonló?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobil, okostelefon, eltűnés

ápr. 16. 17:12  Privát üzenet  

A válaszok
Nem volt

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 16. 17:58 Privát üzenet
Még hasonló sem volt. De hát ilyen az ájfon.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 16. 21:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem csatlakozik a mobilom (Huawei p9 lite) a wifihez?
SOS! Samsung A 3 mobilom pár napja facebookozas közbe kiirja h vírus van rajta, de vissza léptem és után eltűnt. Tényleg lehet h vírusos a telefonom?
Valaki lécci segítsen! Nem működik a mobilom, vlmit kitöröltem és eltűnt minden! Mi lehet a baj? Leírom mit csináltam.
Keresek egy kérdést, amit a mobilom googleja nem talál. Valami olyasmi h eltűnt a mellbimbóm amikor meghalt édesapám. Ismeritek?
Eltűnt a Nokia mobilom! Mit jelent az ha a postafiók jelentkezik ha hívom! Kivan kapcsolva a telefon vagy nincs térereje?
Eltűnt a mobilom és le van merülve, valahol a kocsiban kell lennie, vagy a házban de nem tudom megcsörgetni mivel le van merülve. Milyen módszerrel találhatnám meg?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!