Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HomTomHT17PRO nem ismeri fel...

HomTomHT17PRO nem ismeri fel a sim kártyákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a a problémám hogy a fent említett készülék nem ismeri fel akár milyen simet teszek bele !

Próbálkoztam resetelni a telefon az se segített ! Próbáltam mindkét foglalatot egyik se ! nem rég vettem a telefont kb 3 hónapja akkor próbáltam bele egy 30mas simet amit egyből fel ismert majd elraktam a készüléket mert volt egy másik, mivel az most meg ata magát ezért újra ezt kéne használnom (ha tudnám).Meg tudnátok mondani mit történhetett vele és hogyan tudnám megoldani a problémát ?


2018. ápr. 16. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kínai vacak az a probléma. Ez ezzel jár.
2018. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 nem rossz telefon,nem nevezném vacaknak. Nálam még mindig meglenne,ha nem ázott volna szét,szerettem.. :)



Kérdező:repülőgépes üzemmódot nézted? :)

Ha igen,Nézd meg a sim kártya olvasó tüskéit. Hogy mindegyik éri e a simkártyát! Ha igen,akkor-ha még garis,akkor-garanciális javítás. Ha nem,akkor is érdemes megcsináltatni,valszeg sim olvasó csere,az még nem vészes.


Mielött jönne a kérdés: igen,lehet h mindkettőt hibásként érzékeli a készülék,hisz 1-1 'tüske' kivételével egy helyre futnak be... szerviz megtalálja,melyik kártyafoglalat a hibás..

2018. ápr. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!