Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefon ébresztője...

Az okostelefon ébresztője kikapcsolt állapotban is működik, vagy csak ha be van kapcsolva a telefon?

Figyelt kérdés
Ezen sokat gondolkoztam, mert én éjszakára ha tehetem mindig kikapcsolom a telefont, de van úgy hogy ébresztőre van szükség, és olyankor muszáj úgy hagynom, mert félek hogy kikapcsolt állapotban nem ébresztene, így viszont egyrészt fogyaszt másrészt sugároz aminek nem örülök. Szóval valaki tudja hogy ébreszt-e egy okostelefon ha előtte kikapcsolják?

2018. ápr. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindegyik. Próbáld ki nappal.

Amúgy nem sugároz annyira, hogy bármi nagyobb bajod lehetne

2018. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet az, hogy még nem jutott eszedbe kipróbálni?!
2018. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen mobilod van?

Akár ki is próbálhatnád, hogy ébreszt-e kikapcsolt állaptotban, a Mediatek chipsetes mobilok képesek rá

2018. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

"Ezen sokat gondolkoztam ...félek hogy kikapcsolt állapotban nem ébresztene"


Ha beállítod 2 perccel későbbre és kikapcsolod, hamarabb megtudod mi az igazság, mint ezzel a kiírt kérdéssel.

Amúgy meg a nyakam rá hogy nem tőlem hallasz először a repülő módról.

[link]

2018. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém pl. bekapcsolódik 5 perccel az ébresztés előtt.
2018. ápr. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Samsung galaxy a40-es telefonom van, 1 éves. Ez az ébresztős kérdés engem is bosszant(ott), de már nem, mert itt a gyakorin találtam rá választ. Mert ezek az okostelefonok már egy miniszámítógépek, annyi mindent tudnak, viszont ha pl. a lapopot kikapcsoljuk, akkor már az sem "működik". Elengedtem ezt a témát, javaslom Neked is. Én is kikapcsolom éjszakára, aztán amikor éjszaka felkelek, akkor bekapcsolom és reggel ébreszt. Nem olyan jó, mert pötyögni kell, aztán vagy vissza tudok aludni vagy nem, de még mindig jobb, mintha folyton be lenne kapcsolva. A repülő üzemmódot kipróbálom, de azért marad időnként a kikapcs.
2020. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!