Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bullet force-ba hogyan tudnak...

Ricsi0012 kérdése:

Bullet force-ba hogyan tudnak aranyat hackelni? (hekelni) neztem sok videot de nekem nem megy

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 11:43
 1/1 anonim válasza:

Én is próbáltam, de online móddal rendelkező játékot lényegesen nehezebb hackelni!

Én csak annyit értem el a (pl.) lucky patcherrel, hogy soha többé ne tudjak belépni a játékba!

Ajánlom hogy vigyázz a hackelléssel:)

(De ha sikerülne elkapni egy olyan számítógép üzenetet, melyben pont az van leírva hogy mennyi aranyat kapsz a reklámnézésért, és azt átírnád

5-ről 1639604071472-re, akkor sikerülne egy olyan hacket készítened, amit nagyon nehéz kiküszöbölniük a játék-készítőinek!!!)

2020. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!