Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen samsung telefont...

Milyen samsung telefont vegyek 60. 000-120. 000 Forint között? (Lentit olvasni)

Figyelt kérdés

Én Samsung fán vagyok. Szóval trollok kíméljenek. Pl iPhone meg xiaomi meg Sony meg semmi más nem játszik nálam volt mind a 3 Nokia is volt meg Doogee telom is de nem jött be egyik sem a Samsung-ok viszont mindegyik adta! Most egy jó ideje Galaxy note 3 van. És nagyon jó az előtt a Galaxy Y is jó volt ! És 60.000 forint a minimum amit költenek telora! Szóval Samsung Galaxy J5 ki lőve meg az A3 A5 sem tetszik annyira. Az, hogy milyen Samsung-ot veszek az attól függ mennyi pénzem lesz. Na meg, hogy egyatalan a 120 ezer forintos megéri e a felárat mondjuk a 60 ezressel szemben! Ezeken a telekon gondolkodom: Galaxy J7, J7 Pro, Galaxy A7, Galaxy c5,C5 pro, C7 , C7 pro, C9 Pro, Galaxy A8, Galaxy S6


Már ez a note 3 kezd eléggé elavult lenni ezért kel egy jobb telo!



2018. ápr. 17. 14:04
 1/5 anonim válasza:
Olcsóbban vagy Galaxy j7 Pro vagy drágábban a Galaxy A8 esetleg a Galaxy C7 Pro meg éri !
2018. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Drágábbat azok tartósak stabilak profik .VErik az almát meg a tõbbi sznob cuccot ...
2018. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt nézném, hogy kompatibilis legyen európai GNSS-sel is, mert szuper dolgokat tud nemsokára. Pl. ha nincs térerőd hegyi túrán és bajba jutsz, küldhetsz segélyjelzést (autókba is beépítik majd, hogy ha ütközést érzékelnek, automatikusan küldjenek segélyjelzést). Vagy előfizethetsz cm-re pontos műholdas pozicióadatokra, ami egy családi ház építésekor is sokkal könnyebb távolságméréseket biztosít, földmérők munkáját meg még sokkal jobban segíti.

A felsoroltak közül csak a C-sek (abból az összes) kezelik a GNSS-t.

2018. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...ha nincs mobiltérerőt, akkor is megy a műholdas segélyjelzés...
2018. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végűl inkább vettem egy használt Galaxy A7-et 2017-set 55 ezerért! Bár a C 7 Pro-n is sokat gondolkodtam!
2018. ápr. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!