Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, de melyiket kellene?

Iphone, de melyiket kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Leszeretném cserélni a kis 4s iphonomat, lassan összejön annyi, hogy elég legyen talán egy újra.


Nem tudom, hogy én vagyok béna és hozzá nem értő, de nem találtam a telekom oldalán 7-et 64GB-vel... se 7s plusot..ez hogy lehet?

a 8 és az X kicsit lehet draga lenne..de a 32 gb kicsit kevesnek tunik... latom a tobbieken is, hogy annyival nem sokat tudnak kezdeni.

Az SE vagy a 6s lenne jobb döntes? Olyant szeretnek ami nem evul el hamar..ezert gondoltam a 7-re. Vagyis a 7 plusra.

Amúgy ami a médiamarkt vagy az eurinics honlapjan van az is eredeti iphone? heeeelp



2018. ápr. 17. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a MediMarkt és az Euronics meg az Emag stb... oldalon erediti Iphoneok vannak fent
2018. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

i7 és i7+: 32 és 128GB-os kivitelben van

i8, i8+ és X: 64 és 256GB-os kivitelben van

SE és 6s: 32 és 128GB-os kivitelben van


MM és Euronics is eredetit árul.

Első körben be kéne lőni, hogy mennyit szánsz rá. Illetve azt, hogy mekkora telefon kell. Mert az SE 4"-os a Plus modellek pedig 5,5".

2018. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sebessége mindegyiknek szuper. SE kényelmetlen hosszabb tartalomfogyasztáshoz, de nagyon kényelmesen hordozható nadrág zsebben is (ez inkább férfiembernél lényeges, csajoknál van táska).

Egy Iphone 7 plus (32-128 Gb) árából kijön egy Ipad 2018 Wifi 32 Gb + Iphone SE (32-128 GB). Ipad 2018 Iphone 7 A10-es prociját használja.

Pár hónap múlva megjenik Iphone SE2, tök olyan külsővel mint a mostani Iphone 7 procijával.


(Én tavaly választottam Ipad 2017 wifi 32 GB+ iphone Se 128 GB párosítást.)

2018. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!