Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 10 Pro telefonom...

Huawei Mate 10 Pro telefonom van. Ha kikapcsolom a mobiladatot, akkor utána miért kapom meg ugyan úgy a messenger vagy facebook értesítéseket, holott nincs is internetkapcsolatom?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Messenger akkor értesít amikor "eszébe jut"


Régen megkaptad az üzenetet, közben kilőtted a netet, de a mesenger rájön, hogy "hoppá, itt volt valami de még nem szóltam... TING!!"

2018. ápr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van úgy hogy offline vagyok, de tényleg, mert nincs mobilnetem, wifi meg a közelben sincs (a munkahelyem a városon kívül van) és 3 óra múlva "érkezik" egy üzenet.
2018. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gondolatotok helytálló is lenne, de valós idejű a beszélgetés. Akkor kapom meg az üzit amikor írta. De nem is csak a messenger, hanem a facebook is szokott dobálni, néha az instagram is. Tehát azt képzeljétek el, hogy totál offline vagyok, wifi és mobilnet is kikapcsolva. De mégis valahogyan megkapom ezeket, valós időben, egyidejűleg a feladással. Nem tudom mit lehet tenni
2018. ápr. 20. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem offline.
2018. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!