Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite (2017) vagy...

Huawei p9 lite (2017) vagy iphone SE?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, hogy melyik rendszer szimpatikus, illetve kis méret kell-e vagy nagy.

Nekem speciel az android jobban bejön, viszont ezeket az 5"-os kijelzőket akármilyen kompakt méretben is tálalják nekem sehogy se állnak kézre az ilyen méretű telefonok. Ezért a kis méretű telefonokat részesítem előnyben, abból meg android fronton kb. 0 a választék, így marad az SE számomra még akkor is ha már nem egy mai modell és jobb képességekkel megálldott telefonok is vannak nála.

2018. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,igen kisebb és más op. rendszere van de ezen kívül? Kamera? Teljesítmény? Aksi?(persze aksi tudom sok mindentől függ mert az iphone kisebb ezert gondolom kisebb aksi is teljesen megfelelő) Illetve bar iphone es nagyon jó készülék de megéri ma is megvenni (mennyire kap frissítéseket stb.)vagy inkabb egy p9 lite ami tavalyi telefon....
2018. ápr. 19. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
A P9 lite jelentősen gyengébb teljesítményű. A sima P9 már méltó vetélytársa az iPhone SE-nek sebességben is és kamerában is.
2018. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ééés huawei p9 és iphone SE közül? Inkább melyik? Jo persze gondolom hogy a dupla kameraval a huawei felülmulja az SE hátlapiját de a többi előlapi kamera stb.?
2018. ápr. 19. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel, horribilis a kis android választék, de azért létezik: samsung a3, sony xperia compact szériák.
2018. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima P9 és iPhone SE között az egyéni igények dönthetnek. Az hogy neked a kis méret inkább előny, vagy a nagyobb, könnyebben kezelhető kijelző. Vagy pl. videókat készíteni az iPhone SE-vel jobb, mert a kép és hang minőségben, max felbontás (4K), képfrissítés (240fps)jobb. A P9-cel nagyon jó fotókat lehet készíteni, talán automata üzemmódban a színek nem olyan élethűek, mint az iPhone SE-vel. Előlapi kamerája a P9-nek jobb.
2018. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sima P9-esem van, néhány dologban jobb az Se, de nekem összességében szimpatikusabb a Huawei.

Ips kijelző, normális kamera (lehet az se jobb, videó terén mindenképpen), kellőképpen gyors , nem fagy vagy akad. Üzemidővel sincs bajom, egésznap megy a wifi/mobilnet közepes fényerővel messenger és net mellett 1 nap bőven megvan, de akkor ezeket használom azért, ha light-os nap van, akkor 1,5 nap is kijön.

Ios jó rendszer, de nekem Se-n nem adja, valahogy egy ideje múlt dolognak tűnik. Értem, hogy kompakt méret meg minden, a hardver is bika, de egy 4,5-es kijelző még lazán egykezes.

P9 lite gyengébb, A5, A8, P9, P10 jó alternatíva lehet, esetleg iPhone 7. 8 nem éri meg a különbözetet, a 6s meg jó mobil, de mint írtam a szoftveres vonal nem tudni , mit eredményez majd.

2018. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!