Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó, esetleg használt...

Milyen olcsó, esetleg használt telefont vegyek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 19. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Mik a fontos kritériumok neked egy telefonnál?
2018. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eustockon nézz szét, biztos találsz ami jó.
2018. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lumia 635ös telóm van, semmi se fut rajta a 8.1 windows miatt, nincs messenger, nem tud zseblámpát, nincs rajta biztonság, szar a kamerája, a zenelejátszóból nem lehet normálisan kilépni, a here maps a legjobb amit tud, nem követem amúgy a trendeket, olcsót szeretnék, 50 ezer már sok
2018. ápr. 19. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 4X 32GB


Ilyen árkategóriában szerintem ez az egyik legjobb választás.


8 Magos Snapdragon 435

3 GB RAM (Szerintem ez már a minimum a kényelmes használathoz)

4100 mAh -os elég jó akku.

2018. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használtat ne végy.. inkább újakat nézegess.. amire figyelj: minimum 4 mag,minimum 2gb ram,kijelző 1280*720 alatt ne legyen,akksi meg szinten 3000mah környékén,vagy afelett... a többi már a pénztárcádon múlik,illetve h melyik tetszik... :)
2018. ápr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!