Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MiA1-es telefont...

Xiaomi MiA1-es telefont honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Ezt a két oldalt néztem:

[link]

[link]


Az eustock-on gyanúsan olcsóbb, viszont itt a gyk-n nem olvastam az oldalról negatív véleményt. A xiaomishop-on viszont egy 10-essel drágább. Az eustock.hu-n miért ennyivel olcsóbb a telefon?

Az szemet szúrt, hogy "Nemzetközi verziós készülék". Gondolom ez nem azt jelenti, hogy nem magyar a teló, mert az is ott szerepel, hogy magyar nyelv támogatott. Természetesen nem akarok vele befürödni és ha már nem egy iPhone-ra adok ki +100-k (amit megtehetnék de nem akarok ennyi pénzt telefonra költeni) hanem csak 60-70-et egy kínai telóra, akkor elvárom, hogy a rendelés - gyártói garanciával, mindennel együtt - tökéletesen legyen lebonyolítva és ne legyen semmi sumákolás.



2018. ápr. 19. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit olvastál róluk?

Teljesen korrekt bolt, én innen rendeltem , meg még néhányan a rokonságból. Ha onnan rendelsz ugyan úgy van magyar garancia rá.

Én 2 hete hozattam egy redmi 5 plust, 4/64 Gb telefont. Két nap múlva már ki is hozták házhoz, 990 ft a szállitási dij.

Nyugodtan megrendelheted.

2018. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Mégis mit olvastál róluk?"


Pont ezaz, hogy csak pozitív véleményeket. De így hatványozottan nem értem, hogy azon az oldalon miért 57k-ba kerül, míg a xiaomishop oldalon meg 67-be. Mi az ami miatt ennyivel olcsóbban árusíthatják? És ha tényleg tutira jó bolt, akkor mi az oka annak, hogy a xiaomi.hu oldalon (meg edigital-hoz/media markthoz hasonló oldalakon) is 75k az egységes ára?

2018. ápr. 19. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Piac gazdaság van, annyiért adják amennyiért megveszik.

Itt biztos nagyobb az adó tartalma.

Mióta én megkaptam , azóta már kétszer nem lehetett kapni, elvitték az utolsó darabot is , de feltöltötték a készletet mindig. Tehát nagyon viszik.

2018. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én a spemallról rendeltem 4/32-t 46000 körül volt az ára, de nem ajánlom az oldalt, kb egy hónapot vártam rá mire megkaptam, közben össze vissza hazudoztak.
2018. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én a Turbadótól rendeltem. Elvileg gyorsan kihozzák. És itt 2 év garanciát adnak rá.
2018. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress rá itt a xiaomishopra, arról meg szinte csupa rosszat fogsz olvasni. Ennyi
2018. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Turbadótól rendeltem és 3 nap alatt kiszállították. És mindenhol máshol egy év gari van rá csak, ahol néztem. Itt meg 2. Árban is egész jók.
2018. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne b@sszatok már, most nézem a turbadot, a 3/32 54.ooo ft. Nem szabad annyit adni érte. A garancia nem ér annyit. Mi történik egy telefonnal? Betörik a kijelző, beszarik az akksi, beázik, leesik, szétmegy a töltő panel... Ezekre úgysincs gari
2018. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A legolcsóbb helyen 5000-el lett volna olcsóbb az Mi A1. Nekem megért ennyit + 1 év garancia.
2018. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!