Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor hűségidő lejárta után...

Telenor hűségidő lejárta után milyen készüléket kapok?

Figyelt kérdés
Huawei P9-em van. Én még hűségidős vagyok ezért jövő hónapban ha csomagot válthatok kapok egy ingyenes készüléket. Hol lehet megnézni hogy mik közül választhatok? Vagy milyen árkategóriában kell gondolkodni?

2018. ápr. 20. 06:24
 1/8 bp1985 ***** válasza:
61%
Ki mondta, hogy kapsz másik telefont? Ha a telenor, akkor őket kell megkérdezni, mi nem tudjuk.
2018. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Beállítod a következő díjcsomagod, kiválasztod a telefont, és meglátod, kell-e plusz díjat (havidíj v. egyösszeg) fizetni a kiszemelt készülékért.

2018. ápr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A kapsz elég érdekes kifejezés, én úgy mondanám, hogy az árát mindenképpen te fizeted meg burkolt formában.
2018. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

A hűségidő lejárta UTÁN nem kapsz semmilyen készüléket.


AZ ÚJ MEGKÖTÉSEKOR esetleg.

2018. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Hol lehet megnézni hogy mik közül választhatok? "


Ugyanazokból választhatsz, mint egy új előfizető. Azaz ami fent van a honlapon.


"Vagy milyen árkategóriában kell gondolkodni?"


Kb ugyanabban, mint az új előfizetők. Esetleg pár fillér kedvezményt adnak, nem ismerem a telenor ilyen rendszerét.


"jövő hónapban ha csomagot válthatok kapok egy ingyenes készüléket"


Ebből kimaradt az, hogy újabb 2 éves szerződést kötsz. Persze, lehet "ingyen" is telefont kapni. Kb negyedeld el a P9 tudását és olyasmik lesznek "ingyen".

2018. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A reklámokban az "ingyen" készülék akkor valós, ha a hozzá tartozó előfizetést választod. Minden szolgáltatónál az ilyen előfizetések általában majdnem a legmagasabb havi összegűek. Nagy értékű telefonoknál még hozzá jön a havi részlet is.

Kistudású telefonoknál előfordul, hogy alacsonyabb havidíjért is 0 forintért kaphatóak.

2018. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El kell olvasni figyelmesen a hirdetést.
2018. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem én. Értem. Nem 2 éve vagyok Telenoros csak sosem tudtam mi alapján választják ki az "ingyenes készüléket". Továbbra is Telenoros akarok maradni csak gondoltam ha valahol utána lehet ennek járni akkor ne a leggagyibb készüléket válasszam már. Mindenesetre köszi mindenkinek! :)
2018. ápr. 24. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!