Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Döntés előtt álok! Szeretném...

Döntés előtt álok! Szeretném ha a véleményeteket jól kifejtenétek. Melyik a jobb telefon? Huawei p9 lite vs sony xperia l1 vs nokia 3 vs xioami redmi note 4x. Szeretném a bőven leírnátok, hogy melyik a jó és miét.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A Xiaomiról tudok én csak véleményt mondani. Szerintem sokan leszólják mert kínai, de nagyon jó. Kamerája teljesen rendben van, de a Redmik jobbak mint a sima MI-k. A saját rendszerén a MIUI-n alapból vannak olyan alkalmazások hogy: vírusirtó, iránytű, képernyőfelvevő stb... Így ezeket nem kell letölteni. Akkumulátora aktív használat mellett két napig bírja(nekem). Gyors, és van ujjlenyomatolvasója a hátulján ami szerintem nagyon praktikus.

Úgyhogy én csak ajánlani tudom.😊

2018. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Met
2018. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!