Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Emagról rendelt garanciá...

Ha az Emagról rendelt garanciás telefonomat az eredeti dobozában, de nem az összes tartozékával küldöm vissza azt elfogadják?

Figyelt kérdés
Mert azt írták hogy az összes tartozékával küldjem vissza, de nekem csak a töltő és a fülhallgató van meg (a többit sikerült elkevernem valahova), viszont az iPhonehoz ugye küldenek mást is, viszont szerintem azok nem olyan fontosak, csak kérdés hogy az Emag is így gondolja-e...

2018. ápr. 21. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogják el fogadni, mivel a garanciális feltételek közt szerepel, hogy sértetlenül a vásárláskor meg kapott, minden tartozékával együtt kell vissza juttatni az eladóhoz. Olyan pedig nincs, hogy " küldenek mást is, viszont szerintem azok nem olyan fontosak" Ez a kategória ismeretlen.... A te saját költségedre fogják vissza küldeni a csomagot, az elutasító határozatukkal együtt....Ha pedig ingyenesen szállították el tőled, akkor azt is fel fogják számolni. Ez esetben a szállítási díj a duplája (Oda-vissza értendő.) Rosszabb esetben a hiba felmérési díjat is ki számlázzák, az összeg a rezsi óradíjuk függvényében. Tehát érdemes lenne előbb az ügyfél szolgálatukkal fel venned a kapcsolatot, és elmondani hogy mi is a helyzet, mielőtt bármit is vissza küldenél.
2018. ápr. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2018. ápr. 22. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!