Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aliexpressről szeretnék...

Aliexpressről szeretnék telefontokot rendelni. Megbízható? Azt kapom amit rendelek? Mennyi ideig tart még kiszállítják?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszoljanak kérlek akik rendeltek már onnan.

2018. ápr. 25. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnézed az eladó értékelését és eldöntöd.

30 nap.

2018. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Így van, nézd meg az értékelést, és döntsd el.

Én eddig mindent megkaptam, és pont úgy, ahogy kinézett a képen. Viszont volt már ismerősöm, aki egy gagyi terméket kapott..

Igazából ezt az eladó válogatja, így csak bizalmat tudsz szavazni, hogy azt kapod e.

2018. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fillérekért ne prémium minőségű terméket várj, de a leírásnak megfelelnek hogyha magas értékelésű eladótól veszel.
2018. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Nem prémium minőséget várok, hanem azt hogy ha rendelek Xiaomira egy tokot ami piros, akkor ne egy kék Iphone tokot kapjak.

Köszönöm mindenkinek aki válszolt.

Nyugodtan írjatok még tapasztalatokat.

2018. ápr. 25. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Már rengetegszer rendeltem telefontokat Aliexpressről. Eddig mindig pont azt kaptam amit az interneten láttam. Ha figyeled az eladó értékelését, illetve olyan terméket rendelsz ahol sok a pozitív visszajelzés, akkor nem érhet csalódás.
2018. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hét után már megszoktak érkezni a rendeléseim, de most pl. az utóbbi rendelésem 5 hét után jöttek.
2018. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!