Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG G3 a fade screen tünetei...

Az LG G3 a fade screen tüneteit produkálja. Vagyis elkezd vibrálni, majd elsötétül a képernyő, viszont nincs lezárva és ugyanúgy érzékel mindent. Mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
Próbálkozásként szétkaptam, és a proci mögé betettem egy hitelkártya féle kivágott darabot. Pár napig működött jól, majd megint előjött a fenti hiba. Utána próbálkoztam papírzsebkendővel ami vastagabb, de már másnap rossz volt ugyanúgy. Javítható?

2018. ápr. 25. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Fix megoldás nincs. Akármit is írnak a neten, én is végigmentem mindenen. Valamikor 1 hétig jó volt, valamikor 2 napig aztán megint.

Alaplapcsere az egyedüli megoldás.

De kérdéses hogy megéri -e egy 4 éves telefonon.

2018. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudom, már nem mai a kérdés, de hátha segít még valakinek.

Nekem komoly problémáim voltak a telefonommal, elsötétült (vagy olykor "csak" a képernyő fele), lassú volt, laggolt, lefagyott, kikapcsolt magától, nem kaptam meg az sms-eket, ha hívtak azt jelezte másoknak, hogy ki vagyok kapcsolva, nem működött a mobilnet, a wifire csatlakozásnál nem sokra rá megőrült és kikapcsolt stb.


Nekem panelcsere volt 50-ért, azóta kb 2 év telhetett el. Igazából a lassúság, laggolás, lefagyás, képernyő elsötétülése még mindig van, de ezen már túljutottam. Akkor nekem megérte inkább megcsináltatni.


Most már 7-8 év után elkezdtem új telefont nézni (ilyen nem lesz, de jó lenne 10-15 évig használni), mielőtt esetleg feladná az is.

2020. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha a válaszom segít én új telefon vásárlása mellett döntöttem anno és az LG G6-ra esett a választásom. A tapasztalataim vele, hogy a szoftvert frissíteni nem érdemes, mert utána jöttek elő a problémái a lassúság stb. Van egy olyan hibája is, hogy a port nedvességet észlel. Ennek következménye, hogy nem fog működni a géppel a fájl átvitel. Aztán két év után előjött egy olyan hiba is, hogy nem talált hálózatot a telefon ezért alaplap cserére szorult. Most így ez a része megoldódott viszont erősen ajánlott a custom Rom-ok használata, mert az oreo nagyon rosszul sikeredett. Most Havoc OS-t használok és meg vagyok vele elégedve, kivéve a kamera app-al.
2020. máj. 28. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!