Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazás van zenehall...

Milyen alkalmazás van zenehallgatásra iPhone-on?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon bután hangzik a kérdés, de az iMusickal nem vagyok megelégedve, és olyan ingyenes alkalmazást keresek, amin lehet zenét hallgatni net nélkül is.


Igazából az iMusic elgondolása jó lenne nekem, de 1-2 napon belül "elfelejti" a zenéket, amiket meghallgattam. Tanácsokat, ötleteket köszönöm!



2018. ápr. 26. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A beépített zene alkalmazás tökéletesen megfelel erre a célra.
2018. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdezőknek többnyire olyan alkalmazás kell, ami lementi pl YouTube-ról a klip hangsávját, lehetőleg offline módba, hogy aztán tudják hallgatni net nélkül is.


Tényleg amúgy, a beépített teljesen jó, csak neked kell a zenéidet rárakni a telefonra a számítógépedről.

2018. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó. Nekem a JetAudio vált be. (egyelőre nem leltem olyat ami a zenével megegyező nevű lrc fájlt is lejátssza úgy mint a minilyrics az androidon)
2018. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos, ami azt illeti, nem az informatika a fő szakterületem, nem minden szót értettem a válaszokban.

Lehet, hogy rosszul tudom, de a Zene app aki be van építve az iPhoneba, az fizetős - én pedig ingyeneset kérdeztem.

2018. ápr. 27. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Nem fizetős, ingyenes. A zene az igen, fizetős mindenhol.
2018. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár zene lenne... Csak csörömpölést gyártanak.
2018. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!