Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet valami programmal...

Vissza lehet valami programmal állítani törölt fájlokat a telefonon?

Figyelt kérdés

Töröltem egy játékot a telefonomról, amivel már fél éve játszottam, azt hittem automatikusan menti a játékomat a játék, és mikor újratelepítettem, akkor vettem észre, hogy nincs meg a mentésem, és vissza se tudtam szerezni a supporton keresztül sem.


Tudtok olyan programot, vagy akármit, amivel vissza tudnám állítani a telefonomat egy megadott időpontra, vagy valahogy visszaszerezni a játék mentését?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 26. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Igen.

Undeleter.

Deleterestore.

Unfukered.

Restorefuking.

Allrestoreshitter.

Allfucked.

Deletepissed.

Meg van egy csomó még.

2018. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

En egy telefonszamot tortoltem ki.

Mukodik az undelete?

2018. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Azt azért hozzátennémb hogy csak akkor lehet visszaállítani egy törölt file-tb ha még nem írtad felül az általa elfoglalt helyet. Ha feltelepíted a visszaállításra szolgáló appot, akkor ez jó eséllyel megtörténik. És minél több idő telik el a törlés óta, annál kisebb az esély a visszaállításra.

Szóval habár van módszer a törölt állományok visszaállítására, a te esetedben nem sok esélyt látok a sikerre...

2018. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!