Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért dob ki gyakran a Messeng...

Miért dob ki gyakran a Messenger-ből "lejárt a munkamenet, kérjük jelentkezzen be újra" szöveggel?

Figyelt kérdés
Elképesztően idegesítő, mert a régi telóm (Lumia 550) is ugyanezt csinálta. Nemrég vettem egy Xiaomi MiA1-est, azt gondoltam többé nem fogok anyázni egy telefon használatakor (stock android, 4 giga ram), de nevetséges, hogy ugyanez a hiba megint előfordult egy jóval stabilabbnak tartott rendszeren. Komolyan mondom, életcélnak tűztem ki, hogy fogok venni egy jó iPhone-t és soha többé nem veszek nem IOS-es mobilt. Testvéremnek sosincs semmilyen gondja egyik iPhone-jával sem pedig nem éppen mai darabok (iPSE, iP6).

2018. ápr. 30. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Az internetkapcsolódást kell beállítanod úgy, hogy folyamatos legyen, mert jelenleg, ha nincs adatforgalom, akkor megszakítja a kapcsolatot.

Ha nem kapcsolódsz a M$ szerverhez, akkor biztonsági okokból kiléptet.

2018. máj. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is Mi A1-em van, de nem csinál ilyet!
2018. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!