Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone ios rendszeren van...

IPhone ios rendszeren van lehetőség a beérkező messenger képek automata mentésére?

Figyelt kérdés
Anno android rendszeren a beérkező képeket automatikusan mentette galériába pl messenger, Viber. A kérdés a következő ios rendszeren is van erre lehetőség vagy egyáltalán beállítás? Próbáltam már a messenger felületen is keresni a beállításokban de csak arra jutottam hogy amit én készítek az alkalmazáson belül azt menti le de amit pl az asszony küld a gyerekről kézzel kell lementenem.

2018. ápr. 30. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
van , de gondolom ezt a Messengerbe kell beállítani
2018. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Próbáltam a messengerben beállítani de nem sikerült megtalálni azt az opciót amivel le is menti a képeket a médiatartalmaknál kipipálom a messengerben azt hogy mentsen akkor csak az én képeimet menti le amit én az applikáción keresztül csináltam a beérkezőket nem. Ezért is fordultam ehhez az oldalhoz hátha valaki tudja Pontosabban a beállítás menetét
2018. máj. 2. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!