Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleménytek az, , új”...

Mi a véleménytek az, , új” iphonekról? (8,7, x, )

Figyelt kérdés

Jelenleg egy iphone 6s-em van sajnos 16 gb akkor még nem gondoltam át amikor vettem de ez borzasztó kevés .. imádom ezt a telefont de küzdök a memoriával.. gondolkozom egy új telefonon iphone 7,8,x egyik se tetszik igazán ez a töltés dolog ill. Hogy nincs jack dugo.. ezt hogy oldjátok meg? És ha menet közbe akarom tölteni? Azonis gondolkozom veszek egy több memoriás 6s-t.. szerintetek? Kinek mi a tapasztalata melyikkel járnék jobban? Más telefont nem szeretnék mindig is iphonem volt de nem tudom mi lesz ha ilyeneket adnak ki lehet váltok.. szerintetek?

Félek ha 6st veszek újra annyi új jön ki ,hogy erre nem lesz semmi nem éri meg újra venni mert lassan kifut..



2018. máj. 1. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
En nem javasolnam azt hogy vegyel egy nagyobb 6s-t, nekem iphone 7-em van ,meg vagyok vele elegedve. Altalaban en ha toltom nem szoktam zenet hallgatni,viszont siman megerne az airpods, ha mar “kidobunk” ra ennyi penzt akkor az is belefer. Nyilvan azt celszeru amelyik a legujabb. En is altalaban ugy vasarolok ,hogy megnezem a legujabbat, ha tetszik es megengedi a keret akkor megveszem. Remelem tudtam segiteni :)
2018. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vennék egy patika állapotú 7-est, 32 gb ott az induló tárhely. 40-50 k kéne rápótolni kb. Annyit a tárhely meg egy kicsit újabb hardver megér szerintem.
2018. máj. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok! És ha már 7-et veszek nem lenne jobb egy x? A legujjabb? A tőltéses dolog nagyon nem tetszik benne ... de ha már csere akkor egy ideig ne keljen új.. de én rengeteget használok jacket a kocsiba mindenhol.. az x nek írja hogy vezeték nélküki tőltője van? Ezt elmondanátok mit takar? Ha elemgyek hogy töltöm? Tudok ra kabelt rakni meg mobil toltot ugye? 7-et azért nem szeretnék mert nem tetszik se a 7 se a 8 se az x.. se de ha már ilyen minden kábel nélküli csodát kell vennem akkor már az újjat hogy működjön egy darabig..
2018. máj. 2. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Vezeték nélküli töltés - töltőpaddal. A 8, és az X azért tudja, mert üveg a hátlapjuk.

Az idei szifonok elvileg(!) olcsóbbak lesznek a kiadásuk napján, mint a mostaniak.

Én nem adnám ki egy autó árát az X-ért, várnék őszig az újakra hátha valami csoda folytán tényleg megfizethetőbb áron lesznek elérhetőek az almás cuccok. Rengeteg ingyenes tárhelyszolgáltató van, nekem sosem volt probléma a 16gb. Ez mind személyes vélemény, mérlegelj, hogy neked megéri e.

2018. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha neked a pénz nem számít akkor egyértelműen x

Ez fogja a legtovább bírni nyilván, ez a csúcsmobil. Csapsz rá egy tokot ami neked tettszik aztakkó már nem is ronda

2018. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 7 van megjelenése óta.

Még sosem hiányzott a jack, persze ha kocsiba nem tudod bluetoothal csatlakoztatni az gáz.

Egybk szerintem sem érdemes most venni, szeptemberben jönnek az újjak, jobb faceid, elvileg lesz normálisabb áru modell stb stb

Ezt a 4 hónapot még húzd ki ezzel szerintem.

2018. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondhatni baklövés, hogy nincsen jack, de kocsiba tölt nekem micro usb-vel a droid, ha rá van kötve a fejegységre. Simán adhatnák az airpods-ot iPhone-ok mellé, mert akkor lenne valami kompenzáció, még úgyis megérné nekik bőven...
2018. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tényleg nem ér meg ennyi pénzt főleg hogy én nagy jack dugos vagyok kocsiba is..😫 szóval megvárom azt a pár hónapot hátha valami csoda történik vagy legalább olcsobban kapom meg tényleg.. viszont aki írta ,hogy sok megoldás van a tárhelyre az leírná ő mit csinál?:) nekem a képeim nincsenek a telón minden a gépen a üzeneteket hívásokat törlöm .. mindent.. csak pár alkalmazásom van insta,facebook,messenger,viber,meg +1,2 .. szóval tényleg próbálok figyelni a zenéim a legtöbb hely 1,25 gb vel .. és így is állandóan betellik..
2018. máj. 4. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Drive, Dropbox, Mega ezek elég nagy tárhelyet kínálnak.
2018. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!