Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Note4 most meddig...

Samsung Note4 most meddig tart ki aksival?

Figyelt kérdés

Video Playback Time: Up to 14h

[link]


Aztán itt egy videó ami 6 óra:

https://www.youtube.com/watch?v=utfCJeRLVmo


Hát nagyon nem mindegy hogy csak félnap vagy egész nap kitart a kijelzővel...


2018. máj. 2. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első adat csak körülbelüli érték, azt úgy határozzák meg hogy a legmegfelelőbb feltételeket veszik figyelembe.

Tehát minimum fényerő, minimum hangerő, esetleg a telefonon megtalálható videók közül játszatsz le valamit amihez nem kell net, szóval a Wi-Fi és a mobilnet sem megy.

Ilyenkor mindig többet írnak, csak az mindig "akár ennyi meg annyi".. Ott van sajna az akár szó..

2018. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az mondjuk más kérdés, hogy a videón látszik, hogy ki van kapcsolva az automatikus fényerőállítás, és fel van húzva maxra a fényerő. Ezzel a beállítással kb. a szemedet is kisüti egy Note 4.
2018. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Így van, sajna nem bírom ki a max fényerőn, valami "zombiknak" találhatták ki ezt a SuperAmoled-et. Szó szerint bántja a szemem, érzem ahogy károsítja... :)


Ne de visszatérve van itt valakinek Note4?

2018. máj. 2. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
17:17 Full napfényben azért jól jön az a fényerő. Sötétben meg fekete a fekete, nem szürke. Nekem nagyon bejön ez a kijelzőtípus. Amúgy S5-öm van, de teszteltem a Note 4-et is, miért?
2018. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a fekete az fekete mert kikapcsolja a pixeleket. De a fehér a Samsungon sosem fehér, nézd meg egy Huawei(P10 lite-tom van) vagy Xiaomi mellet.


[link]

vagy

[link]

2018. máj. 3. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!