Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Androidos...

Szerintetek az Androidos telefonok bírják hosszútávon?

Figyelt kérdés

Nemrég kijött a Samsung Galaxy S9+ és én ezt hamarosan 1-2 hónapon belül meg szeretném vásárolni. Ez most oda veri szerintem az iphon x et meg az egész iphon szériát de félek hogy megveszem 240 ezerért és 2 év múlva szart se fog érni. Ellenben ha gyűjtenék egy picit az Iphon x az sokáig bírná?

Az s9+ meddig fogja megállni a helyét? Haverom régen még amikor kijött az s7 akkor megvette ugye 3 éve de még mindig rohadt gyors és nagyon jó állapotban van.



2018. máj. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

sose volt drága androidos telom , de nyilván ezek sokáig bírják

az olcsó andoidos telefon bírja max 1 évig utána már lassú lesz

ezalatt a 60 ezer allati készülékre gondolok

Nem tudom hány éves vagy / esetleg dolgozol

de ha korombeli tini srác/lány vagy akk felesleges az iphone x , jó meg minden de a notch árát nagyon meg kell fizetni abba a készülékbe

tudásra iphone 8 csak nagyobb kijelző meg persze a notch a különbség , meg ugyebár a sima 8 ashoz képes alap a dupla kamera

2018. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg. Nagyon jó teló. Oda veri az iphonokat.
2018. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Galaxy S5-öm van, a mai napig meg vagyok vele elégedve, csak nyilván nem tud olyan sokat, mint a maiak. Lassulás érzékelhető, de nem vészes. Szerintem simán megéri.
2018. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

“s 2 év múlva szart se fog érni.”

De most itt az a szempont , hogy 2 év múlva is használható maradjon, vagy, hogy 2 év múlva az eredeti árához képpest jó áron tudd eladni?

Az biztos , hogy a hardver bírni fogja, nagy nehezen sikerült erősebb procit rakni bele mint a jelenlegi iphone csúcsmodellekbe szóval ezzel nem lesz gond. Viszont az ára befog zuhanni, szóval ha ez is szempont, akkor biztos, hogy egy iphone X et 2 év múlva az eredeti árához képpest többért tudod majd eladni mint az s9 et.

2018. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!