Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapom meg az üzeneteket...

Miért kapom meg az üzeneteket ha ki van kapcsolva a mobilinternet/adatforgalom Huawei Mate 10 Lite készüléken?

Figyelt kérdés
Se a wifi, se az adatforgalom nincs bekapcsolva mégis megérkeznek az üzenetek, sőt válaszolni is tudok. Huawei Mate 10 Lite készülékről van szó. (Egyébként a barátnőméről is, és egy ismerősnek szintén ez van ugyanilyen teloval).
2018. máj. 2. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sms-hez nem kell internet.
2018. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Facebook, viber stb üzenetekre gondoltam
2018. máj. 2. 22:33
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor nincs kikapcsolva.
2018. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész választ!! De, ki van kapcsolva, hidd el. Ez valami bug lehet.
2018. máj. 3. 23:55
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor rossz a telefonod, vagy a szoftver rajta.
2018. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az nagyon jó telefon, ha mégis tudsz netezni, net nélkül.
2018. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is Mate 10 Lite van, és ugyan ezt csinálja :)))

Ki van kapcsolva a wifi és a mobilnet is, és megkapom a messenger, insta és viber üzeneteket is.


"netezni", tehát pl youtube, facebook, google, stb... nem tudok (hogyan is tudnék, hiszen ki van kapcsolva), de az üzeneteket megkapom... De most örülök, hogy másnál is van ilyen, és nem csak nekem furcsa :D :D

2018. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!