Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy felső kategóriás telefon...

Egy felső kategóriás telefon megéri az árát? pl egy mostani samsung galaxy s9+ vagy egy huawei p20 pro vagy mate 10 pro esetleg s8+? Az utóbbi 2 készülék tavaly jött ki akinek valamelyik van a kettő közül tényleg megéri ezt a rengeteg pénzt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

attol fugg, hogy neked mennyire fontos, hogy " jo " telefonod legyen ( relativ ugye, hogy kinek mi a jo.) ,illetve hogy mi a fontos neked a keszulekben.

en nagyon nem szeretem a samsungokat, de egyeni velemeny. igy tehat a huawei mellett tennem le a voksom, mar csak azert is, mert annak eleg jo a kameraja is, es szeretek fotozgatni is hobbi szinten.

2018. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem megérte a mate10 pro. Gyors és remek a kamerája, ami nekem szempont volt!
2018. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem nem tudom én samus voltam csak tönkre ment és kaptam egy huaweit mind kettő nagyon jo márka mind2 nek szép a dizájnja és a kamerája és a rendszer rajta csak hát az áruk nem mindegy
2018. máj. 2. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem S8+ van és semmire nem cserélném el.

Gyönyörű kijelző,legtöbb szolgáltatást nyújta akármilyen mobilról beszélünk,

Jó aksi,fényképező stb,stb...

2018. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:
Nem. Pénzkidobás.
2018. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor idén nyáron beruházok egy s9+-ra remélem nem csalódom benne
2018. máj. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!