Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonosok, mennyire vagytok...

Iphonosok, mennyire vagytok megelégedve, mi éri meg?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék venni egy iphonet,ez lenne az első. Nekem a 7-8 tetszik a legjobban,de igazából a 6s is játszik. De nem tudom.

•Tényleg nem lehet 7-esen,csak iphonos fülhallgatóval zenét hallgatni?(olyan konvertáló nélkül) •Bloothothsa sincs? Kocsiban hogy tudok akkor zenét hallgatni rajta?

•És töltés közben kajak nem lehet zenét lejátszani?

•Lehet rá számítógépről zenéket áttenni?

Ezen kívül valami nagy hátrány amit nem szerettek benne?



2018. máj. 4. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Iphone 6, 32 Gb-os, jelenleg azt használom.


Teljesen jó telefon, gyors, jó az ios, megéri iphone-t venni, ha ilyet akarsz.


"Lehet rá számítógépről zenéket áttenni? "


Na ez a lényeg hogy csak itunes-al lehet rá zenét másolni, na ebben jobb az android, ott sima windows intézővel átmásolja az ember az mp3-akat, és csak egy zenelejátszó kell a telefonra és annyi.


Amúgy lehet azt mondanám mondjuk egy Samsung s7-s8-s9 jobb vétel mint akár az iphone 8 vagy iphone X.

2018. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%

Nekem Iphone7 esem van. Nyolcadt akartam csak azt mondták hogy nincs semmi külonbseg csak jobb a pricija meg kicsit tovabb birja. Ugyhogy a 7 es mellett döntöttem.

Nem csak iphonos fülhallgatóval lehet zenét hallgatni , rá lehet kapcsolni minden bluetoothotos készüléket, kivéve az androidosakat. Egy hátránya van hogy nem lehet töltés közben zenét hallgatni fülhallgatóval, de 2 óra alatt teljesen feltöltődik, és sokáig birja utánna.

Szamitogeprol lehet zeneket rátenni , csak le kell tölteni az Itunest.

Amúgy meg életem legjobb döntése hoy iphont vettem mert nem akadozik, gyors és menő. Szerintem hetest vegyel mert az menobb , gyorsabb es tovabb is birja mint a hatos.

2018. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne lenne bleutooth :D

vezetékes füles viszont csak olyan megy bele aminek lightningos a vége


Ha bevan dugva a töltő akkor vezetékes fülest nyilván nem tudsz vele dugni szóval azon keresztül nem fogsz tudni addig.


Lehet zenéket rá tenni, de van app is ami megoldja.


Nekem 7plus van, igazából az egyetlen ami nem tetszik a színe :D amikor megjelent úgy voltam , hogy áhhh biztos nem karcolodik annyira ez a jatblack...hát de. Szóval ha 7/7plus/t akarsz akkor mindenképp matt szinűt vegyél.


u.i.: szerintem várd meg az idei iphone felhozatalt , 4 hónap

2018. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"u.i.: szerintem várd meg az idei iphone felhozatalt , 4 hónap"


és az annyi lesz, 500.000.


Okos tanács.

2018. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,szerintem úgy értette,hogy az eddigiek akkor olcsóbbak lesznek.

Egyébként köszi a válaszokat,tényleg. Nagyon elbiznytalanodtam most viszont. Ha ennyi hátránya van az ios-nek,miért szeretitek? Mert elismerem,jól megoldották az ios-en belüli dolgokat,de hogy ennyire nem nyitnak az androidos kütyük felé,az megnehezíti a dolgunk. Azt is néztem,hogy sokkal kevesebb app van,mint az androidosoknál. Tényleg nem tudom mit tegyek:D

2018. máj. 4. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

> Ha ennyi hátránya van az ios-nek,miért szeretitek?

Nem érzem, hogy bármilyen hátrányban lenne az iOS. Ezt mégis miből szűrted le?


> ennyire nem nyitnak az androidos kütyük felé,az megnehezíti a dolgunk.

??? Ki mondta? Én több iOS only kütyüt láttam eddig, mint olyat, amit csak androidos eszközzel lehetett volna használni. Kimaradtam valamiből?


> Azt is néztem,hogy sokkal kevesebb app van,mint az androidosoknál.

Bőven elég mindenre, hidd el. Azt viszont már csak fenntartással, hogy iOS-en fizetni kell értük. Mert ez igaz :-) Viszont korábban használtam Androidos rendszert, és azok az appok, amik tényleg jól működtek és mindig jól működtek, azokért is fizettem, az ingyenesek szrt sem nagyon értek. Nem játékokra gondolok, mobilon nem játszom.


>Tényleg nem tudom mit tegyek:D

Tégy amit akarsz :-) Egy valami biztos: ha nem vagy híve a felhőszolgáltatásoknak, az előfizetéseknek, és inkább más forrásokból szereznéd be a betevő filmed, zenéd, alkalmazásod, akkor ne közeledj az iOS platformhoz, az ezt nem könnyíti meg - nem lehetetlen, de az más rendszeren egyszerűbb - gondolom ezt nevezik egyesek „nyíltabbnak”.

2018. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fizetős részről csak annyit,hogy ha egyszer megveszek egy appot,utána letörlöm,és ha megint le szeretném tölteni újra meg kell venni?
2018. máj. 5. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:
😊🔫
2018. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 androidos telefon után váltottam iphone 7re,nem bántam meg
2018. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!