Apple vs. Samsung?!

Figyelt kérdés

Iphone-t használok közel 2 éve, van egy 6s-em. Most azon gondolkodom, hogy váltanék androidra, Samsung Galaxy A8 (2018)-at néztem ki.

Mik a tapasztalatok? Megérni váltani?

Tanácsokat és ötleteket szívesen fogadok!



2018. máj. 4. 19:11
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Nekem jobban bejött az android mint az ios, az a baj higy erre igazán jó tanácsot adni, neked kell kipróbálni.

Az tény hogy az android több istápolást, oda figyelést igényel mint az alma, de sokkal rugalmasabb is.

2018. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan úgy 6s-em van mint neked.

Én nem váltanék.Pont azért váltottam androidról mert meguntam,hogy belassul,magától kikapcsol,meg a többi hülyeség.Nekem eddig semmilyen csalódást nem okozott ez a telefon,egyszer sem fagyott le,és gyors.

Persze vannak itt is hátrányosságok(akku,leejted 8 darabba törik a teló,minden drága hozzá stb de ezeket te is tudod

2018. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ingáztam a két platform között. Volt iPhone 5-öm, 6S plusom végül 7-es. Közben kipróbáltam néhány androidos telefont, és maradtam az androidnál. Már csak az apple vásárlókhoz való hozzáállása miatt. Az S8 nem rossz választás, bár a Samsung rendszerével nincsenek jó tapasztalataim (s7 edge). Jelenleg egy Huawei Mate 10 Pro-t nyúzok, és eddig ez a legjobb . Mind tudásban, mind ár-érték-tudás arányban.
2018. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, A8-at akartam írni.
2018. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!