Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik még az uj telefonoknal...

Létezik még az uj telefonoknal ez a 16 oras akksi toltes? (Samsung S8)

Figyelt kérdés
Minap vettem egy S8 at. Nem toltogettem sokat, megvartam még teljesen lemerul aktivalas utan aztan egy ejszakat volt tolton. Nem tudom hogy ezek az uj telok birjak mar ezt a fajta toltes modot? Tovabba annyi hogy ha pl 20% on van de en folteszem toltore es reggel leveszem hamar gallyra megy igy az akksi? Vagy pl sietek es csak egy fel orat "dugom" fol hosszutavon mit eredmenyez? Egyebkent eddig meg vagyok a telefonnal elegedve, akksi nagyon jol birja! Koszi mindenkinek elore is!!!

2018. máj. 6. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Csepptöltést használ. Amint 100%-ra ér, abbahagyja a töltést, nem vesz fel áramot. Ha 99%-ra leesik, tölt 1%-ot és így tovább, amíg le nem veszed.


Semmilyen praktika nem fogja meghosszabbítani az akku élettartamát. A teljes ciklusok számítanak.

2018. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Hozzáteszem: egy teljes ciklus egy 0-100-as töltés.
2018. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor lenyegebe mind egy hogy pl 30 rol toltom 70 re vagy ilyesmi...azt tudom hogy ezek az ujj ketyerek nem egy 3310 es akksijaval fognak versenybe szallni :D csak azert nem akarom tonkre verni egy ev alatt
2018. máj. 6. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Akko4 megy tonkre ha lemeríted 10-15%-nál már toltore kell rakni
2018. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A töltésvezérlő okosabb nálad. Nincs semmi extra dolgod vele. Ha lemerül, bedugod, ennyi.
2018. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :) nem vagyok en ezekhez az uj cuccokhoz szokva, az en idombe a petro lampa volt a meno :D :D :D
2018. máj. 6. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Értem én,hogy nosztalgiával tekintesz a telefon felatalálására, de azért olvasni sem ártana, ha halhatatlan vagy.



"Akko4 megy tonkre ha lemeríted 10-15%-nál már toltore kell rakni"


Megnyugtatlak, ez esetben sem megy tönkre. Nem gyullad ki, nem is robban fel.

2018. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne vedd mar szo szoros ertelembe...30 vagyok...csak egy poennak szantam! Sose erdekeltek a muszaki cuccok, most van eloszor jobb kategorias telefonom, olvasgattam de semmit nem talaltam.
2018. máj. 6. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:

"Semmilyen praktika nem fogja meghosszabbítani az akku élettartamát. "


Majdnem.

Azért van az a praktika.

[link]

2018. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

20% ala nem engedem esni a töltötségi szintet.

Ejszakara nem hagyom fent töltőn.

Inkább gyakrabban felrakom egy nap folyaman mintsem hagynam nagyon lemerülni

2018. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!