Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek tetszik ez a keret...

Nektek tetszik ez a keret nélküli kivitel? Mostmár ez lesz a jövő?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S8/S9

Iphone X

Huawei P20

Minden csúcstelefon ilyen.


2018. máj. 8. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az S8/S9 vonal nekem bejön. Köztes állapot a kettő eredeti ötlet között, ami az Essential-hoz, illetve a Xiaomi-hoz köthető. Az Essential telefonja, a PH-1 előbb volt, de nagyot bukott (ha rá akarsz keresni elég beírnod a cég nevét). Ezután a Xiaomi visszatért a keretnélküliségen alapuló dizájnnal, csak ők jobban csinálták. Meg is lehet nézni a Mi Mix, Mi Mix 2 és Mi Mix 2s telefonjukat. Mondjuk a legutóbbi telefon, a Mi Mix 2s nem hoz sok újdonságot az Iphone-szerű kamerán és a combosabb hardveren kívül. Ha a dizájnt nézzük, egy picit csalódtam. Mikor terjengtek a hírek a kiadásáról, akkor valami ilyesmi szivárgott ki: [link] - Na ez A telefon, ha a dizájnt nézzük.


Összességében nekem ha keret nélküli, akkor az S8/S9/Xiaomi jön be. Az Iphone Essential-tól nyúlt notch-megoldását sem vetem meg, csak nem tetszik annyira. Ami tetszik az a Huawei húzása, hogy bár ők is beálltak a notch-sorba, de azt a notch-ot a telefon képes kiegészíteni úgy, hogy a körülötte lévő két részt elsötétíti. Jó volna tudni, hogy ez az androidból elérhető funkció vagy alkalmazás-specifikus.


Közben találtam egy ilyet: [link] - bár nem kedvencem a notch, de úr isten, ez nagyon jól néz ki :D Kérdés, hogy mennyire lesz kényelmes használni illetve, hogy tényleg így fog kinézni.

2018. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésed másik felére is válaszoljak, pontosabban ez az elérendő jövő: [link] | [link] - valami ilyesmi a cél, de egyenlőre be kell érni ennyivel, ami most van.
2018. máj. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erősen túl van hypeolva ez a keret nélküliség.


Eddig a teljesítménnyel játszottak, évről évre adagolták az egyre többet. Aztán mióta a teljesítmény igénye megállt egy szinten, azóta ilyen hülyeségekkel jönnek.


Nem azt mondom, a Samsung féle minimális káva megoldás nem néz ki rosszul. Még az elrejthető notch is elfogadható. De annyival nem ad több élményt a dolog.


Amúgy ha már káva mentesség, akkor én igazából annak örülnék ha kompakt telefonokat csinálnának újra, mint az Xperia Z1 Compact volt, vagy a Galaxy S4 mini. Utóbbi volt vagy 100 gramm, pehelysúlyú, kézbe illő. Nagy kijelzővel beletennék valami bőr jellegű burkolatba akkor tökéletes lenne nekem.

2018. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az említett kompakt modellek közel sem álltak a felsőkategóriához, amiről most épp szó van. Sőt, ha bele gondolok, a középkategória közepén/alján lehettek ezek a telefonok. Nonszensz felvetni ezt így, hogy a felsőkategóriát veszed alapul. Én csak annyit tudok mondani, hogy nézz rá a közép aljára/közepére, hátha találsz kompakt telefont.
2018. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem kellene. Ahogy üveg hátlapos sem, mert oalyn körülmėnyek között használom sokszor a telefont, hogy a sėrülėsnek nagyobb esėlye van azoknak. (Tok nem játszik hogy vėdje akkor)
2018. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 strapa-telókban gondolkodtál már? Úgy tudom vannak érintőképernyős kivitelben is, persze szerényebb hardveres felszereltséggel. [link] - esetleg valami ilyesmi tok? Oké, említetted, hogy tok nem játszik, de attól még ez is egy alternatíva.
2018. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!