Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég gyakran kapok CCC hirdeté...

Elég gyakran kapok CCC hirdetést SMS-ben a lenti számról. Eléggé idegesítő. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

06303444088

Még a zsír új 30-as SIM kártyámra is jön, pedig azt tényleg senki nem ismeri. A probléma az, hogy GSM riasztóban van és ezeket a reklámokat továbbítja nekem, mert be van állítva és fogyasztja a pénzemet...

Mit csináljak, hogy soha többé ne kapjak ilyen SMS-t?


2018. máj. 9. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha a szolgáltató sem tudja, szerinted mi mit tehetnénk?
2018. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy anonim telefonszám. Többnyire automatikus üzenetek küldésére használják ( pl hirdetések, kétlépcsős ellenőrző kódok...stb ).

A CCC-t kéne felkeresni, hogy nem kérsz több reklám SMS-t.

2018. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy a CCC honnan ismeri azt a számomat, amit még soha sehol nem adtam meg?
2018. máj. 9. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem élsz abban a hitben, hogy a kapott számnak te vagy az első tulajdonosa...
2018. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"honnan ismeri azt a számomat, amit még soha sehol nem adtam meg?"


Basszus, ennyire nem lehetsz naív.

Úgy gondold hogy ez a szám sohasem létezhetett eddig?

Fogadjunk hogy az eleje az hogy 06-30 és utána pedig 7 darab nulla és kilenc közötti számjegyek.

Lehet hogy éppen az én régi számom kaptad meg.

Beregisztrálom valami meleg klub társkeresőre, ha kapsz sms-t, akkor az lesz.

2018. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek már ennyire hülyének könyörgöm... Nyilván tisztában vagyok vele, hogy már 10 emberé is lehetett előttem! De akkor azt mivel magyarázzátok, hogy mind a 3 SIM kártyámra szoktam kapni ilyen reklámot? Mindegyiket regisztrálták a CCC honlapján? Hát ekkora véletlenek szerintem nem léteznek!
2018. máj. 9. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is regisztráltam a kedvezményért és a saját számomat adtam meg, 2-3 hetente jön egy sms. A lényeg, hogy bármilyen számot megadhattam volna a hölgynek, nem ellenőrizte.
2018. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyanyám is kap.

Pedig elhiheted hogy biztosan nem regisztrált.

2018. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én is kapok - amikor megadtam, nem gondoltam, hogy heti rendszerességgel fognak zaklatni...

mindenesetre azt sikerült elérniük ezzel, hogy bárhol máshol inkább vásárolok, mint náluk

2020. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!