Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni egy magányos...

Tudnátok segíteni egy magányos hölgynek megtalálni új társát egy mobiltelefon személyében?

Figyelt kérdés

Na igen.. Kissé tanácstalan vagyok. Új telefont szeretnék, rengeteg angol nyelvű oldalt néztem, ahol szűrőkkel lehet keresni, de azt hiszem konkrét személyek véleménye/tapasztalata többet ér.

Ami nekem fontos lenne:


-emberi ár (kb 100ezerig bezárólag)

-OS:android

-2016os vagy annál újabb telefont szeretnék

-szép kijelző

-erős aksi

-fontos, hogy jó hangminőséget biztosítson, mert gyakran hallgatok zenét kihangosítva és fülessel egyaránt

-ne fagyjon be

-legyen "ellenálló" (nem kell, hogy titánból legyen, de ne törjön el feltétlen ha elejtem)

-GPS

-a kamera mindegy, ujjlenyomatolvasó mindegy

- 5-5.5-ös kijelző



Előre is köszönöm a segítséget



2018. máj. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Huawei p9 (nem lite) semmi gondod nem lesz vele
2018. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S6 vagy S7 nagyjából ezekkel a paraméterekkel, jó választás lehet.


Hogy lefagy-e vagy sem, az az operációs rendszeren is múlik, nem csak a telefonon. Az pedig hogy ütésálló-e, az pedig rajtad függ: Mármint úgy értve, lehet venni hozzá megerősített ütésálló kijelző fóliát, meg persze tokot, amivel véded.

2018. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 4X
2018. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. máj. 9. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 5plus, 4/64 Gb.

Nekem ez van , 56000 ft volt, 990 ft házhoz szállitás az EU stock-ról. Igaz most kifogyott , de biztos lesz még. Most is lehet kapni de az 3/32 Gb.

Meg egy strapa biró tok az aliról pár száz ft.

Nagyon jó telefon.

2018. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!