Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy olvas az...

Miért van az, hogy olvas az ember valamit és dicsérik aztán leszólják azt a cuccot?

Figyelt kérdés
Nem rég rendeltem egy xiaomi redmi note 5 telefont amiben IPS kijelző van,ok tudom nem egy drága telefon de sokan fikázzák mert nem super amoled van benne,hogy gyenge az IPS meg ez különösen szar...Nekem most jelenleg samsungom van és kicsit el kezdtem parázni,hogy mire is számítsak,de máshol meg az IPS t dícsérték,hogy szép színei vannak meg ilyenek.

2018. máj. 11. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Most oszinten, nem tokmind1 h mas mit mond??? Miert hagyod, h elvegyek az oromod? Ne kerdezz elore rola es utolag se olvasgasd. Orulj annak, amid van.
2018. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ezeken görcsölni, sok embernek semmi sem elég jó. Nyugi, azért a kevés pénzért egy teljes értékű okostelefont kaptál, használd örömmel.
2018. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 2


Köszönöm szépen,remélem tényleg jó lesz mert most egy samsung j5 2016 om van azon nekem pl bejött a kamera csak 3100 as aksi merül hamar ,a xiaomiban meg 4000 res van meg akkor így ki tudnám váltani a két eszközt egyre vagyis nem kéne egy tablet még plusz amit csak néha naponta bekapcsolok,hogy az azon lévő dolgokat meg nézzem mivel ugye a samsung aksija nem bíárná egyedül.

2018. máj. 11. 23:22
 4/7 meszike91 ***** válasza:
Teljesen jó az a telefon, az ips-el sincs semmi baj.
2018. máj. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tenni kell rájuk nagy ívben. Ott van példának a P********r tagok fele. Nekik minimum, hogy belépőszinten:

- 4K-s OLED kijelző

- Snapdragon 845

- 8GB RAM

- 128, de inkább 512GB háttértár

- 10000mAh-s akkumulátor

- IP99-es víz és porállóság

- 10 évnyi szoftveres támogatás

legyen a telefonban, de azért 60.000Ft-nál ne legyen több ám. A lényeg az, hogy alkatrészeket és az összeszerelést tekintve megfelelő eszközt kapj, ami megfelel az igényeidnek, és nem valami nevesincs tákolt rendszert futtat.

2018. máj. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan emberek fikázzák, akik félévente megveszik a legújabb iphone-t vagy csúcs samsungot.

Azokhoz képest nyilván "szar" lesz.


Nem kell velük foglalkozni, átlag felhasználásra tökéletes ez a telefon. Gondolom nem azon az 5,5 colos kijelzőn fogsz mozizni, szóval pont halál mindegy, hoggy mennyi felbontása meg hány milliárd színt tud, stb.


Az ips egyébként általánosságban kevesebbet fogyaszt az amolednél és nem hajlamos a beégésre, ilyen szempontból jobb is.

2018. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


na igen,én nem is adnék telefonért több százezer forintot.Sajnos mindenben így van minél drágább annál többet tud vagy jobban teljesít.Nem szoktam telefonon se mozizni se játszani arra ott az asztali gép.Ha játszanék is nem akció játékok meg ilyesmi max mahjong meg ilyenek.

IPS ről meg olvasgattam,monitorban az van képszerkesztéshez nagyon jó meg úgy mindenre.De olvasgattam volt aki azt mondta jó az IPS sőz élethűbb a színe mint a super amolednek,aztán jöttek a a super amoledesek,hogy de a super amoled jobb kevesebbet fogyaszt a kijelző mint az IPS nél és már annyira jó a technológiája ,hogy élethű színei vannak,különben is az IPS fakó színű fos.Aztán szóba került a xiaomi redmi 5 plus egy fickó mondta neki jobban be jön az IPS mert van mind két fajtája eddig az IPS volt a navigáció de ez jobban nyugtatja a szemét is ezért,az amoledes lett a navi a másik meg a mindenes.Aztán amaz mondta inkább vett egy samsung S7 et mert olyan fos a xiaomi IPS kijelzője fakó meg gyenge meg minden.

Na kíváncsi leszek én most az új Xiaomi redmi note 5 öst rendeltem.Ha a kamera hozza a j5 ös kép minőségét akkor már jó.

2018. máj. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!