Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4s okostelón messenger...

Iphone4s okostelón messenger *fiókból* kijelentkezni?

Figyelt kérdés
2 darab fb fiókom van, mindkettőhöz van messenger *fiókom* is. A fb fiókokból ki tudok jelentkezni, a messenger *fiókok* között csak váltani enged. Van vkinek tippje h ki lehet-e jelentkezni?
2018. máj. 12. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Torold a messenger adatait,akkor mindkettobol kidob,aztan csak vissza kell jelentkezned abba,amelyikbe akarsz.
2018. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ez már megtörtént, az egész messengert levettem és újra feltettem. Mindkét messenger *fiókba* újra beléptem és az a kérdésem lényege, hogy én VÁLTOGATNI szeretném a fiókokat, de nem úgy, hogy bent maradok vmelyikben, hanem hogy KILÉPEK MINDKETTŐBŐL. A fb profilokkal ezt meg lehet tenni, a messenger *fiókokkal* nem? Annyira bosszantó!!

[link]

Erről nem esik szó, felteszem, nem lehet megcsinálni. Köszi fb.

2018. máj. 12. 13:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Felteszem, a messenger-ből nem lehet kilépni...
2020. máj. 30. 14:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Töröltem a nyamvadt fb-ot és messenger-t a telóról. Ennyi. :(
2020. jún. 1. 00:30
 5/5 A kérdező kommentje:
De most egy fb fiók és egy messenger *fiók* mégis van rajta. Most okés.
2020. jún. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!