Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone app store-bqn talalhato...

Iphone app store-bqn talalhato ingyenes powerpoint?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy ip 8as telefon vasarlason, de meg sulis vagyok es van par tanar amelyik ppt formaba kuldi el az anyagot es telefonon szoktam tobbnyire megnyitni
2018. máj. 12. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
iPhone 8-ra pénzed, de egy alkalmazásra nincs.... Gratulálok!!
2018. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attol meg hogy valami draga telefont akarok venni nem feltetlen akarok minsenert fizetni is.
2018. máj. 12. 23:12
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Hát pedig fogadd el, hogy az Apple-világban minden pénzbe kerül. Ha nem akarsz mindenért fizetni, akkor nem kötelező megvenned...

Ha a többi gyártóhoz hasonlóan az Android rendszert használná, akkor több alternatívád is lenne. De az iOS alá nem tudom, portolták-e ezeket (pl. WPS Office, Google diák)...

2018. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!