Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 10 Lite vs P20...

Huawei Mate 10 Lite vs P20 lite, megéri a + 20ezer Ft-ot?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék kínai meg noname fejlesztést , a meghibásodási kimutatásokat a csúcson viszik . Minimum Samsung és hasonló vagy jobb kategóriát vennék , de sznob éjfont sem .
2018. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Én is nézegettem ezeket a huawei telefonokat, de nem tudom vennék e.


Amúgy a p20 lehet jobb lenne, az már az "iphone X design", tehát hogy az előlap teljes részét kitölti a kijelző, vagy hogy fejezzem ki magam.


Amúgy ez azért vicces, meg amit az 1-es mond, mert anno mikor nekem valaki mondta hogy van ez a "xiaomi márka", meg hogy ilyen telefont vett visítva röhögtem, mondom az mi, rágógumi márka?


Szal lehet egyszer lesz egy huawei telefonom, de amikor élőben láttam a p8 lite-ot azt mondtam ezt inkább nem venném meg.


És most is inkább Samsung-ot vennék vagy Apple-t, vagy ha kevesebb pénzem lenne akkor xiaomi-t, de az legalább olcsó.

2018. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 1


Szerintem te még valahol a múltban leragadtál,kicsit olyan ez mint a 3f es autó :) egy nagy baromság,vaj jobb kínai van rosszabb kínai.A nagyon noname telefonok lehet szarok de a huawei meg a xiaomi nem noname fos.Én pl most cserélem a samsungomat xiaomira

2018. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!