Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a sony xperia...

Megéri megvenni a sony xperia xz2-öt?

Figyelt kérdés

[link]

Innen szeretném megvenni, adnak hozzá egy bluetoothosos fülest is amivel nekem így nem hiányozna a jack hiánya sem és így egézs jó vétel lenne.


Mindig is sony fan voltam most egy xperia z2-öm van semmi gondom se volt vele, de már 3 éves és kezd úgye idösödni szóval újjítani szeretnék és a többi márka telefonjai nem igazán jönnek be.

Mi a véleményetek róla érdemes lenne megvenni?

A dizájna igazából bejön majd úgyis meglesz szokva. :)



2018. máj. 12. 13:52
1 2
 1/13 Brandon41 ***** válasza:
szerintem ennyiért inkább huawei p20/p20 pro
2018. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Brandon41 ***** válasza:
vagy samsung s9
2018. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de tényleg a véleményekre vagyok kíváncsi a teledonról inkább. A samsung meg a huawei nem igazán jönnek be.
2018. máj. 12. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper telefon. De én személy szerint azért nem vennék, mert kicsi a mancsom, és Nekem már az XZ2 Compact is óriási. Most Z3 Compactom van, amit imádok, nem cserélem le, mert ez még éppen jó méretű Nekem.
2018. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) Hát nekem igazából elég nagy a kezem, a 5,2 colos z2-nél ha fent kell valamit megnyomni akkor is megtudom egy kis tornázással egy kézzel. :D

Az is jó kis telefon. :)

2018. máj. 13. 10:45
 6/13 Brandon41 ***** válasza:
Mit vársz egy telefontól? legyen jó kamerája,legyen rajta jack dugó, paraméterek?
2018. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Brandon41 ***** válasza:

Mit szeretsz a sony-ban? Miért vettél anno sony készüléket?

Nekem egy oneplus 3t telefonom van, én akkor azért választottam ezt, mert árához képest nagyon jó hardver volt benne,alumínium házban, nagyon jó minőségű összeszerelés,jó szoftveres támogatás, szép a telefon is(ez szubjektív),kijelzője, és a kamerája is jó ,de rossz fénykörülményekben elég zajos képeket csinál. Ez a gyártó ugyanolyan minőséget,hardvert és szoftvert ad mint a nagy gyártók (samsung,apple,huawei), de olcsóbban, bár az utóbbi telefonjaik drágábbak lettek,de még így is olcsóbbak mint a nagyoké. nézz rájuk,ha gondolod. Egyre többen vesznek oneplus telót, nem véletlenül.

2018. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából nekem mindig volt valami ami a sonyban megfogott. Leginkább, hogy a z2 nagyon megtetszett kinézetileg és a tudása is amit tudott meg úgye egy rettentő erős telefon volt akkor. Most ez a telefon az xz2 is a kínézet miatt is tetszik meg sok jó újjítás van benne pl újjlenyomat olvasó és elég erős hardverrel rendelkezik. Meg most így telekomos előrendeléssel egy nagyon jó fejhallgatótbis lehetne mellé kapni ami szerintem plusz pont. De nekem a sony menürendszere kialakítása és a kezelése is mindig tettszett.
2018. máj. 14. 19:16
 9/13 A kérdező kommentje:

Például az iphonokban is ezt nem szeretem, hogy korlátozott és szinte semmi lehetöség sincsen úgy benne vagyis úgy megvan kötve a felhasználók keze, meg túlárazottak.

De minden más gyártohoz tudnák valamit mondnai ami nemjön be.

Majd azért még ránézek arra a telora. :)

2018. máj. 14. 19:17
 10/13 Brandon41 ***** válasza:

Én nem vennék magamnak Sony telefont,mert szerintem kicsit levan maradva a többiektől, és abban az árkategóriában olyan telefonok vannak amik többet tudnak nyújtani,és valamiből jobban is pl virtuális asszisztens, kamera.

De gondolom rossz telefon nem lehet.

Mondjuk nekem annyira nem tetszik a Sony xz 2 kerekded hátlapja, mert össze vissza dülöngélne.

2018. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!