Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem Kapcsol be a telefonom...

Nem Kapcsol be a telefonom Sony xperia m2, Mit csináljak? Mi tévő legyek. Csak ujrainditottam es azota nem kapcsol be.

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vegyel masik telefont
2018. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Timofiev válasza:

Huhh exbarátnőmnek olyan telefonja volt. Remélem a pokolra jut az összes ember, akinek köze volt a tervezéséhez. Régebben gyönyörű képeket csinált aztán voltam olyan kis naiv, hogy frissítettem újabb verzióra, azóta egy jegyzetet nem lehet vele olvashatóan befényképezni, és a hulladék Huawei telefonom ami kb 2 évvel előtte készült jobb képeket csinált. Aztán ígérgették hogy jön rá frissítés, ami kijavítja amire kb. 1 évet kellett várni és természetesen lófaszt se javított rajta. De természetesen nem lehet visszaállítani előző verzióra mert az nem biztonságos. Faszt a seggükbe, emiatt örökké kerülni fogom a Sony-t. Próbáld meg leszedni a hátlapját, mi rohadt sokat szenvedtünk vele, mert úgy oda van ragasztva, hogy csak nagyon vékony késsel manőverezve sikerült (meg is karcoltuk, de mivel úgyis volt rajta védőtok nem látszott de azért jó lett volna karcolásmentesen megoldani), aztán szedd ki az aksit, ami szintén nem egyszerű mert az is rohadtul bele van kötve, nekünk ezután már működött és be tudtuk kapcsolni, bár nekünk szimplán csak lefagyott mikor ehhez a módszerhez kellett folyamodnunk. Vagy ha nem vagy türelmetlen akkor vidd be szervizbe.

https://www.youtube.com/watch?v=aOuAG99Jqlw

Nekünk sajnos nem volt ilyen tapadókorongunk, így biztosan egyszerűbb.

2018. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timofiev válasza:

Ajjaj még valamit elfelejtettem leírni. Mikor legutóbb lefagyott, akkor nem tudtam kiszedni az akksit, ezért kipróbáltam, hogy csak a fölötte lévő csatlakozót húzom ki ahelyett, hogy az egészet kivenném és úgy is működött.

Amúgy ha már írok akkor azzal is kiegészíteném, hogy valószínűleg ezért van ennyire megnehezítve az akksi kiszedése hogy ne lehessen csak úgy kivenni bármikor ezért esélyesnek tartom, hogy garanciamegvonással járhat. Ha mégse oldaná meg a problémát és be kéne vinni szervízbe, akkor számíts erre. Ha meg már úgyis lejárt a gari, amit sejtek mivel nem új telefon. akkor mindegy, csak óvatosan nehogy eltörd a hátlapot mert nagyon könnyen hajlik.

2018. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Telepítsd fel az xperia companion appot. Csatlakoztasd a gépedhez a telefont usb-vel és azzal el tudod indítani.
2018. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!