Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért melegszik a Sony Xperia...

Miért melegszik a Sony Xperia Z3 Compact telefonom?

Figyelt kérdés

Melegedés, EXTRÉM melegedés. Nevetséges appok futtatása közben. Nem holmi kis forróság...30 perc Viberezés, csak üzenetek, annyira meghajtja, hogy izzik. Írja is minden program, hogy hűha, melegedés, és izzás, aminek a hatásai a következőek; Jelentős kamera kép romlás. A képernyő érzékeli ugyan mit hol nyomok, még sem megy, megfagy a képernyő, annyira felmelegszik. Mennek a Facebook jelölések, értesítések, levelek...


Nagyon imádom ezt a készüléket, most kaptam. Egyedül ez a nagy forrósodás az egyedüli hátránya...



2018. máj. 12. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem Z1-nél volt ez, akksicsere lett a vége.

Amúgy ezt leszámítva, 3,5 évig hasított nagyon szépen, én is imádtam.

Most Xperia X van, ez is király.

2018. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 6 éve csak is Sony termékeket használok teljes megelégedettséggel. Most van a Z3 Compact, és egy E is van mellette. Mindkettőt szeretem. Volt Z1 Compactom is, szintén imádtam. Köszi a választ!
2018. máj. 12. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit lehet azon imádni, amikor használhatatlan.
2018. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem lehet használni?


Lehet használni, csak felmelegszik.

2018. máj. 12. 22:46
 5/9 bamboochatheone ***** válasza:
Tedd víz alá, úgyis bírnia kell hiszen IP58as.
2018. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
IP68-as.
2018. máj. 13. 10:24
 7/9 bamboochatheone ***** válasza:

Teljesen mindegy, az maximum két hónapig érvényes. :D

Ahogy párszor így megmelegszik a ragasztó a hátlapon elenged itt-ott. Nekem is ilyenem volt de szerencsére már sikerült túllépnem rajta. Hatalmas csalódás ez a telefon.

2018. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kérlek írd már le, mi volt a problémád a telefonnal...Szerintem csak le akarod "húzni" szándékosan...


Mert nekem fél éve megvan, semmi probléma vele, a melegedést eltekintve. Tökéletesen működik...Vigyázni kell rá, ennyi a "nagy" titka.

2018. máj. 13. 16:05
 9/9 bamboochatheone ***** válasza:
Én amennyire szerettem annyira utáltam meg másfél év alatt. Eleinte semmi gond nem volt kb két hónapig. Aztán egy tokban(az a vastag fajta direkt erősen védő) történt leesés után összetört a hátlap. Na innentől kezdve a vízállóság ugrott és kb 10 hátlapot cseréltem másfél év alatt. 1 év után elkezdtek előjönni a problémák, tönkrement a GPS(alaplapi hiba), nem rezgett csak ha egy picit megütöttem(szalagkábel szakadás), megment a hátsó kamera(szintén szalagkábel), a Jack aljzat fele nem ment(megint a szalagkábel), elhalkult a telefonáló hangszóró, megment a mikrofon és engem is alig hallottak, beégett a kijelző úgy hogy sosem hagytam rajta folyamatosan egy képet. És végül az USB aljat is felszakadt. A szervíztapasztalat pedig nagyon negatív. Soha többet sony pedig eddig mindig az volt. Most egy eredeti kínai HomTom HT20Pro van, 11 hónap alatt semmi gondom nem volt vele 40.000 forint volt(szemben a sony 135.000-rel) és ha megdöglik egy év után akkor boldogan váltom le mert ennyit megért.
2018. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!