Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előkerül még valaha is?

Előkerül még valaha is?

Figyelt kérdés
Hát ez hosszú történet és nemfogom feleslegessen leírni...de igazábol annyi lenne hogy egyszeruen elnyelte a samsung galaxy s8 plussokam a fold egyszeruen sehol sem talalom...es hetfon bemegyek rendorsegre beadni ezt az egeszet mer 4honapos a telefonom es hat nemvolt olcso sem...es kerek mindenkit h nekem nejojjon sennki se azzal hogy minek kell neked draga telefon ha nemtudsz ra vigyazni....de ez ugyvolt h anyummal mentem haza fele es jblen halgattuk az autoban a zenet es addig lehalkitottam a telefonomon es befutottam a lakasba otthol mer otthol felejtettek valamit es abnyi volt h kiszalltam befutottam kijottem ennyi es else mentunk 20 metert es anyum mondja h tedd vissza a zenet erre fo keresem a telomat es sehol sincs ess abba a telefonba van benne egesz eletem...szval rendorok foglalkoznanak az uggyel?
2018. máj. 13. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívtad akkor? Kicsöngött?
2018. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Felhívod: ha felveszi valaki, vélhetően vissza fogja adni. Ha többé már nem elérhető, akkor nem akarják visszaadni.

És amikor rájössz, hogy nem találod, gép elé kell ülni és megkeresni a készülékkeresővel, ehhez persze kell aktív, bekapcsolt mobilnet és bekapcsolt gps vétel, szóval némi előrelátás.

A rendőrök jellemzően bűncselekménnyel foglalkoznak, a készülék elhagyás miniszteri szerető rang alatti állampolgár esetében nem az.

Aztán vegyél 26-ért egy Xiaomit, a Samut se használtad komolyabb dolgokra.

2018. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, már tobb csalad tagom telefonjarol felhivtam es csengett!!
2018. máj. 13. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:

"abba a telefonba van benne egesz eletem.."


Akkor épp itt az ideje visszatérned a való világba.


Amúgy a Google Find my device-t próbáltad már?

[link]

De ahogy írták, ez csak akkor fog menni, ha be van kapcsolva a net a telefonon.

2018. máj. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jobban szét kéne nézni a kocsiban


de lehet csak anyád dugta el szivatásból :D

2018. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azt a keszulekeresot probaltam mar de a lakasba mutatja a telefont de szurke korbe nem pedig zoldbe es allitolag a szurke kor aztjelenti h kivan kapcsolva de hivni pedig tudom...(egesz lakast mindent attneztunk es nincs sehol)
2018. máj. 13. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:

"hetfon bemegyek rendorsegre"

Minek? Nem fogják megkeresni helyetted.

2018. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a net ki van kapcsolva rajta valószínűleg.


Esetleg ott nézz körül a földön, ahol kiszálltál a kocsiból, vagy a kocsi ülése alatt nézd meg.

Jobb ötletem nincs.

2018. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!